BIPePUAPRODO
menu

Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

2015-10-02 12:00:00 (ost. akt: 2016-06-08 19:25:03)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie w dniu 02.10.2015r. zorganizowało „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych”

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie w dniu 02.10.2015r. zorganizowało „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych”. Zawody odbyły się na stadionie oraz terenach zielonych przy Gimnazjum w Świętajnie. W zawodach wzięło udział 274 zawodników i zawodniczek.


Klasyfikacja końcowa:

Kategoria: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta ur. 2005r. i młodsze – bieg na 600m
1. Wiktoria Abramska Szkoła Podstawowa w Tylkowie
2. Klaudia Bryszka Szkoła Podstawowa w Wielbarku
3. Ewa Gołaszewska Szkoła Podstawowa w Pasymiu

Kategoria: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta ur. 2003r. i młodsze – bieg na 800m
1. Anna Bojanowska Szkoła Podstawowa w Olszynach
2. Milena Dzierlatka Szkoła Podstawowa w Klonie
3. Maria Abramczyk Szkoła Podstawowa w Wielbarku

Kategoria: Szkoły Podstawowe – Chłopcy ur. 2005r. i młodsi – bieg na 800m
1. Miłosz Dąbkowski Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczytnie
2. Wiktor Gajownik Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczytnie
3. Krystian Olbryś Szkoła Podstawowa w Jerutach

Kategoria: Szkoły Podstawowe – Chłopcy ur. 2003r. i młodsi – bieg na 1000m
1. Kacper Szepczyński Szkoła Podstawowa w Wielbarku
2. Marcin Sasin Szkoła Podstawowa w Wielbarku
3. Bartłomiej Szczepanek Szkoła Podstawowa w Jerutach

Kategoria: Gimnazja – Dziewczęta ur. 2002r. i młodsze – bieg na 1000m
1. Magdalena Antoń Gimnazjum w Wielbarku
2. Weronika Szczepańska Gimnazjum w Wielbarku
3. Kamila Wachowska Gimnazjum nr 2 z OI w Szczytnie

Kategoria: Gimnazja – Dziewczęta ur. 2000r. i młodsze – bieg na 1500m
1. Agata Gąska Gimnazjum Sportowe w Szczytnie
2. Zuzanna Rosińska Gimnazjum nr 2 z OI w Szczytnie
3. Paulina Majewska Gimnazjum w Pasymiu

Kategoria: Gimnazja – Chłopcy ur. 2002r. i młodsi – bieg na 1500m
1. Dominik Maciejewski Gimnazjum Sportowe w Szczytnie
2. Tomasz Mężykowski Gimnazjum w Dźwierzutach
3. Aleksander Wysocki Gimnazjum w Świętajnie

Kategoria: Gimnazja – Chłopcy ur. 2000r. i młodsi – bieg na 2000m
1. Kacper Pichal Gimnazjum Sportowe w Szczytnie
2. Mateusz Michalewicz Gimnazjum w Dźwierzutach
3. Andrzej Kaczmarczyk Gimnazjum w Świętajnie

Trzej pierwsi zawodnicy i zawodniczki w każdej kategorii otrzymali dyplomy oraz medale z tabliczkami. Nagrody wręczała Wioletta Janowska – Dyrektor Gminnego Zespołu do Spraw Oświaty w Świętajnie wraz z Panią Urszula Rochmalska – Dyrektor Gimnazjum w Świętajnie.