BIPePUAP
menu

Powiatowa Gala Sportu Szkolnego

2017-12-18 14:25:43 (ost. akt: 2017-12-18 14:47:17)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało dnia 08.12.2017r. w auli Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie „Powiatową Galę Sportu Szkolnego”.

Na gali wyróżnieni zostali uczniowie oraz nauczyciele szkół Powiatu Szczycieńskiego, którzy osiągali najwyższe wyniki w zawodach sportowych w roku szkolnym 2016/2017. Dodatkowo nagrodzone zostały najbardziej usportowione szkoły powiatu.
Galę uroczyście otworzył Jarosław Matłach – Starosta Powiatu Szczycieńskiego. Imprezę swoją obecnością zaszczycili licznie zaproszeni goście – Starosta Powiatu Szczycieńskiego Jarosław Matłach, Przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego Wacław Wasiela, Wójtowie, Burmistrzowie i Dyrektorzy z poszczególnych szkół z Powiatu Szczycieńskiego oraz Sponsorzy.

NAJLEPSI SPORTOWCY POSZCZEGÓLNYCH GMIN
POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017:

Szkoły Podstawowe – dziewczęta
Gmina Pasym
1. Tomaszewska Wiktoria SP. Pasym
2. Chudzik Wiktoria SP. Pasym
3. Gołaszewska Ewa SP. Pasym

Gmina Wielbark
1. Bryszka Klaudia SP. Wielbark
2. Abramczyk Maria SP. Wielbark
3. Jarema Konstancja SP. Wielbark

Gmina Świętajno
1. Grabowska Aldona SP. Świętajno
1. Gut Zuzanna SP. Świętajno
1. Kuta Karolina SP. Świętajno

Gmina Rozogi
1. Łukowska Wiktoria SP. Rozogi
2. Kaczmarczyk Nikola SP. Rozogi
3. Pejchner Julia SP. Rozogi

Gmina Dźwierzuty
1. Surrey Monique SP. Rumy
1. Wiecek Oliwia SP. Rumy
2.Sulewska Aleksandra SP. Rumy

Gmina Miejska Szczytno
1. Deptuła Kinga SP. nr 3 Szczytno
2. Filochowska Julia SP. nr 3 Szczytno
2. Urbańska Natalia SP. nr 3 Szczytno

Gmina Jedwabno
1. Struniawska Maja SP. Jedwabno
1. Rumińska Zuzanna SP. Jedwabno
1. Niksa Alicja SP. Jedwabno

Gmina Wiejska Szczytno
1. Kozicka Natalia SP. Olszyny
1. Kozłowska Oliwia SP. Olszyny
1. Brzostek Zuzanna SP. Olszyny





Szkoły Podstawowe – chłopcy

Gmina Miejska Szczytno
1. Wlazło Jan SP. nr 3 Szczytno
2. Gacioch Miłosz SP. nr 3 Szczytno
3. Samsel Gabriel SP. nr 6 Szczytno

Gmina Pasym
1. Kijak Patryk SP. Pasym
2. Kowalski Piotr SP. Pasym
3. Antosiak Mateusz SP. Pasym

Gmina Wielbark
1.Ejdys Konrad SP. Wielbark
2.Tański Damian SP. Wielbark
3.Szlaga Dawid SP. Wielbark

Gmina Świętajno
1. Malon Kacper SP. Świętajno
2. Wach Maciej SP. Świętajno
3. Zengota Hubert SP. Świętajno

Gmina Rozogi
1. Polańczuk Karol SP. Rozogi
2. Gądek Kacper SP. Rozogi
3. Gądek Łukasz SP. Rozogi

Gmina Dźwierzuty
1. Burchacki Jakub SP. Rumy
1. Laskowski Wiktor SP. Rumy
2.Tabaka Wojciech SP. Rumy

Gmina Jedwabno
1. Jędrzejczyk Igor SP. Jedwabno
1. Szempliński Olaf SP. Jedwabno
1. Deptuła Kacper SP. Jedwabno

Gmina Wiejska Szczytno
1. Gutowski Wiktor SP. Olszyny
1. Sypjański Adam SP. Olszyny
1. Kostiuk Bartosz SP. Olszyny

Szkoły gimnazjalne – dziewczęta

Gmina Wielbark
1. Antoń Magdalena Gim. Wielbark
2. Paćkowska Weronika Gim. Wielbark
3. Piórkowska Aneta Gim. Wielbark

Gmina Pasym
1. Majewska Karolina Gim. Pasym
2. Wierzba Sandra Gim. Pasym
3. Sałkowska-Kujawska Karolina Gim. Pasym

Gmina Świętajno
1. Olender Klaudia Gim. Świętajno
2. Niska Dominika Gim. Świętajno
2. Spanialska Emilia Gim. Świętajno

Gmina Dźwierzuty
1. Bojanowska Anna Gim. Dźwierzuty
2. Suchowiecka Sandra Gim. Dźwierzuty
3. Polewaczyk Joanna Gim. Dźwierzuty

Gmina Rozogi
1. Darmofał Julia Gim. Rozogi
2. Maliszewska Gabrysia Gim. Rozogi
3. Bubrowiecka Patrycja Gim. Rozogi

Gimnazjum Sportowe
1. Kusior Magdalena Gim. Sportowe Szczytno
2. Jagiełło Daria Gim. Sportowe Szczytno
3. Nagadowska Maja Gim. Sportowe Szczytno

Gmina Miejska Szczytno
1.Rosińska Zuzanna Gim nr 2 Szczytno
2.Choszczyk Dagmara Gim nr 2 Szczytno
3.Wyrostek Martyna Gim nr 2 Szczytno


Gmina Jedwabno
1. Stachowicz Julia Gim. Jedwabno
1. Krzykowska Roksana Gim. Jedwabno

Gmina Wiejska Szczytno
1 .Krawczyk Patrycja Gim. Lipowiec
1. Mróz Alicja Gim. Lipowiec
1. Ciebień Aleksandra Gim Lipowiec

Szkoły gimnazjalne – chłopcy

Gmina Pasym
1. Walczak Mateusz Gim. Pasym
2. Dębek Kacper Gim. Pasym
3. Sędrowski Mateusz Gim. Pasym

Gimnazjum Sportowe
1. Olender Tomasz Gim. Sportowe Szczytno
1. Maciejewski Dominik Gim. Sportowe Szczytno
3. Drężek Konrad Gim. Sportowe Szczytno

Gmina Miejska Szczytno
1. Komorowski Kamil Gim nr 1 Szczytno
2. Kraśniewski Damian Gim nr 1 Szczytno
3. Głowacki Paweł Gim nr 1 Szczytno

Gmina Wielbark
1. Gąsiewski Krystian Gim. Wielbark
2. Niski Aleksander Gim. Wielbark
3. Karcz Hubert Gim. Wielbark

Gmina Rozogi
1. Kaczmarczyk Jakub Gim. Rozogi
1. Murawski Szymon Gim. Rozogi
1. Jędrzejczyk Adrian Gim. Rozogi

Gmina Dźwierzuty
1. Chrzanowski Jakub Gim. Dźwierzuty
2. Prachniewski Michał Gim. Dźwierzuty
3. Mazur Bartosz Gim. Dźwierzuty

Gmina Jedwabno
1. Kopeć Krzysztof Gim. Jedwabno
1. Krajza Michał Gim. Jedwabno
1. Deptuła Jakub Gim. Jedwabno

Gmina Wiejska Szczytno
1. Archacki Mateusz Gim. Lipowiec
1. Gut Konrad Gim. Lipowiec
1 .Majewski Adam Gim. Lipowiec

Gmina Świętajno
1. Wysocki - Urban Aleksander Gim. Świętajno
2. Wasilewski Kacper Gim. Świętajno
2. Szczepanek Bartłomiej Gim. Świętajno

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta:

Zespół Szkół nr 1 Szczytno
1. Abramczyk Karolina
2. Łapińska Natalia
3. Orczyk Justyna

Zespół Szkół nr 2 Szczytno
1. Kozon Zuzanna
2. Chorąży Daria
3. Purzycka Joanna

Zespół Szkół nr 3 Szczytno
1. Dębska Kinga
2. Nasiadka Natalia
3. Dąbkowska Zuzanna

Zespół Szkół Rozogi
1. Stań Magdalena
2. Kaczmarczyk Wiktoria
3. Darmofał Dominika
Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy:

Zespół Szkół nr 1 Szczytno
1. Janowski Marcin
2. Przybyłek Dawid
3. Szuszman Norbert

Zespół Szkół nr 2 Szczytno
1. Bojanowski Tomasz
2. Manelski Arkadiusz
3. Kosiński Bartosz

Zespół Szkół nr 3 Szczytno
1. Ruszczyk Michał
2. Lisewski Konrad
3. Pajewski Tomasz

Zespół Szkół Rozogi
1. Pawelczyk Karol
2. Dunajewski Jakub
3. Dąbkowski Wojciech

NAJLEPSI SPORTOWCY W POWIECIE SZCZYCIEŃSKIM
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017:

Szkoły podstawowe – dziewczęta
1. Deptuła Kinga SP nr 3 Szczytno
2. Filochowska Julia SP nr 3 Szczytno
2. Urbańska Natalia SP nr 3 Szczytno


Szkoły podstawowe – chłopcy
1. Wlazło Jan SP nr 3 Szczytno
2. Gacioch Miłosz SP nr 3 Szczytno
3. Samsel Gabriel SP nr 6 Szczytno

Szkoły gimnazjalne – dziewczęta
1. Antoń Magdalena Gim. Wielbark
2. Paćkowska Weronika Gim. Wielbark
3. Darmofał Julia Gim. Rozogi

Szkoły gimnazjalne – chłopcy
1. Olender Tomasz Gim. Sportowe Szczytno
1. Maciejewski Dominik Gim. Sportowe Szczytno
2. Chrzanowski Jakub Gim. Dźwierzuty

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta
1. Kozon Zuzanna Zespół Szkół nr 2 Szczytno
2. Chorąży Daria Zespół Szkół nr 2 Szczytno
3. Purzycka Joanna Zespół Szkół nr 2 Szczytno

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy
1.Bojanowski Tomasz Zespół Szkół nr 2 Szczytno
2.Ruszczyk Michał Zespół Szkół nr 3 Szczytno
3.Lisewski Konrad Zespół Szkół nr 3 Szczytno

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO Z NAJWIĘKSZYMI OSIĄGNIĘCIAMI NA ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017:

• Piotr Lisewski Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie
• Krzysztof Janowski Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie
• Milena Walkiewicz Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie
• Bartosz Kojro Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie
• Kamil Ziółek Gimnazjum w Dźwierzutach
• Józef Zdunek Zespół Szkół nr 1 w Szczytnie
• Jarosław Polak Gimnazjum w Wielbarku
• Marzena Murawska Zespół Szkół w Rozogach
• Mirosław Kowalski Gimnazjum nr 1 w Szczytnie
• Anna Rybińska Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie
• Arkadiusz Borkowski Szkoła Podstawowa w Pasymiu
• Paweł Cegielski Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie
• Mirosław Gotlib Gimnazjum w Rozogach

NAJBARDZIEJ USPORTOWIONE SZKOŁY POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO 2016/2017

Szkoły podstawowe do 150 uczniów:
1. SP OLSZYNY
2. SP RUMY
3. SP KOLONIA
4. SP ZABIELE
5. SP KLON
6. LINOWO

Szkoły podstawowe powyżej 150 uczniów:
1. SP Nr 3 SZCZYTNO
2. SP Nr 6 SZCZYTNO
3. SP WIELBARK
4. SP PASYM
5. SP ROZOGI
6. SP ŚWIĘTAJNO

Szkoły gimnazjalne:
1.GIM DŹWIERZUTY
2.GIM SPORTOWE SZCZYTNO
3. GIM NR 2 SZCZYTNO
4. GIM WIELBARK
5. GIM ROZOGI
6. GIM ŚWIĘTAJNO

Szkoły ponadgimnazjalne:

1. ZS NR 2 SZCZYTNO
2. ZS NR 3 SZCZYTNO
3. ZS NR1 SZCZYTNO
4. ZS ROZOGI

Najlepsi sportowcy poszczególnych gmin otrzymali statuetki, najlepsi sportowcy Powiatu Szczycieńskiego otrzymali statuetki, natomiast nauczycielom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki na zawodach sportowych wręczono statuetki szklane. Przedstawiciele najbardziej usportowionych szkół Powiatu Szczycieńskiego odebrali puchary. Ponadto wszyscy wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wójtowie, Burmistrzowie i Dyrektorzy otrzymali statuetki szklane za wspieranie sportu szkolnego w Powiecie Szczycieńskim. Sponsorzy w ramach podziękowania otrzymali statuetki szklane za wsparcie w organizacji zawodów sportowych w Powiecie Szczycieńskim. W podziękowaniu za owocną współpracę wręczono statuetkę szklaną Przewodniczącemu Warmińsko - Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie Wacławowi Wasieli. Statuetki w klasyfikacjach Gminnych zostały sfinansowane przez Urzędy Gminne Powiatu Szczycieńskiego.