BIPePUAP
menu

Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

2018-04-06 14:52:58 (ost. akt: 2018-04-06 15:23:17)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie w dniu 06.04.2018r. zorganizowało „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych”.

Zawody odbyły się na terenach zielonych przy Szkole Podstawowej w Kolonii. W zawodach wzięło udział 315 zawodników i zawodniczek.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta – bieg na 600m
1. Nadia Tyczyńska – SP nr 2 Szczytno
2. Karolina Cicha – SP Świętajno
3. Angelika Czajkowska – SP Świętajno
4. Nadia Wiercińska – SP Orzyny
5. Julia Agaczewska – SP Pasym
6. Kornelia Dąbkowska – SP Wielbark
7. Oliwia Czaplicka – SP Wielbark
8. Amelia Gut – SP Kolonia
9. Kornelia Żyra – SP Kolonia
10. Weronika Nadstawna – SP Orzyny
11. Maja Szczepańska – SP Pasym
12. Zuzanna Buła – SP Jeruty
13. Alicja Kojro – SP nr 2 Szczytno
14. Sosnowska Martyna – SP Świętajno
15. Roksana Waledziak – SP Dźwierzuty
16. Martyna Ciemerych – SP Rumy
17. Amelia Bakuła – SP Orzyny
18. Malwina Kowalewska – SP Dźwierzuty
19. Katarzyna Dawid – SP Dźwierzuty
20. Gabriela Kubek – SP Rozogi

Kategoria: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta – bieg na 800m
1. Ewa Gołaszewska – SP Pasym
2. Wiktoria Tomaszewska – SP Pasym
3. Agata Wiśniewska – SP Rozogi
4. Dominika Wielk – SP Rozogi
5. Oliwia Wójcik – SP Dźwierzuty
6. Aleksandra Gibert – SP Rozogi
7. Weronika Wyrwas – SP Rumy
8. Nadia Tańska – SP Kolonia
9. Natalia Szydłowska – SP Świętajno
10. Paulina Drząszcz – SP Pasym
11. Laura Zawrotna – SP Pasym
12. Kornelia Karcz – SP Wielbark
13. Karolina Rosa – SP Dźwierzuty
14. Weronika Kowalczyk – SP Wielbark
15. Klaudia Bryszka – SP Wielbark
16. Amelia Węsierska – SP Rozogi
17. Wiktoria Łukowska – SP Rozogi
18. Wiktoria Fidurska – SP Dźwierzuty
19. Zuzanna Umińska – SP nr 2 Szczytno
20. Oliwia Szymanek – SP nr 2 Szczytno


Kategoria: Szkoły Podstawowe – Chłopcy – bieg na 800m

1. Maksymilian Michalczak – SP nr 2 Szczytno
2. Mikołaj Sinkiewicz – SP Pasym
3. Konrad Bojarowski – SP Wielbark
4. Marin Pałys – SP Jeruty
5. Maciej Basista – SP Świętajno
6. Michał Pszczółkowski – SP Świętajno
7. Jakub Deptuła – SP Wielbark
8. Seweryn Sypiański – SP Rozogi
9. Mateusz Drózd – SP Rozogi
10. Dawid Niski – SP Świętajno
11. Igor Komosiński – SP Pasym
12. Adam Pudlewski – SP Orzyny
13. Mateusz Samsel – SP Wielbark
14. Piotr Dunaj – SP Wielbark
15. Jakub Gomułkiewicz – SP Wielbark
16. Fabian Pliszka – SP Wielbark
17. Norbert Kocak – SP Dźwierzuty
18. Dominik Tomaszewski – SP Pasym
19. Gaspar Święciński – SP nr 2 Szczytno
20. Marcel Zalewski – SP Wielbark



Kategoria: Szkoły Podstawowe – Chłopcy – bieg na 1000m
1. Miłosz Dąbkowski – SP nr 2 Szczytno
2. Rafał Abramek – SP Wielbark
3. Szymon Sędrowski – SP Orzyny
4. Szymon Gądek – SP Świętajno
5. Szymon Pszczółkowski – SP Rozogi
6. Karol Polańczuk – SP Rozogi
7. Krystian Olbryś – SP Jeruty
8. Andrzej Wysk – SP Wielbark
9. Kacper Pejchner – SP Rozogi
10. Jan Gołyński – SP Rozogi
11. Norbert Stolarczyk – SP Rozogi
12. Bartosz Tomaszewski – SP Pasym
13. Wiktor Wyppich – SP Wielbark
14. Wiktor Gajownik – SP nr 2 Szczytno
15. Patryk Majewski – SP Wielbark
16. Dawid Szlaga – SP Wielbark
17. Wiktor Olender – SP Jeruty
18. Szymon Gronowski – SP Świętajno
19. Krzysztof Bracki – SP Świętajno
20. Filip Tomczak – SP Dźwierzuty

Kategoria: Gimnazja – Dziewczęta – bieg na 1000m
1. Anna Bojanowska – Gim Dźwierzuty
2. Paulina Choszczyk – Gim Dźwierzuty
3. Konstancja Jarema – Gim Wielbark
4. Anna Turek – Gim Rozogi
5. Aleksandra Sitarska – Gim Wielbark
6. Weronika Grzególska – Gim Dźwierzuty
7. Alicja Bojarowska – Gim Wielbark
8. Sandra Wierzba – Gim Pasym
9. Dagmara Żuk – Gim Pasym
10. Zofia Bruździak – Gim Spychowo
11. Wiktoria Niemyjska – Gim Dźwierzuty
12. Gabriela Niedźwiecka – Gim Dźwierzuty
13. Wiktoria Żywica – Gim Świętajno
14. Julia Samsel – Gim Dźwierzuty
15. Natalia Lekstal – SP Kolonia
16. Alicja Chełstowska – Gim Pasym
17. Natalia Murawska – Gim Świętajno
18. Maja Magdaleńska – Gim Spychowo
19. Krystyna Jędrysiak – Gim Spychowo
20. Zuzanna Rokicka – Gim Świętajno

Kategoria: Gimnazja – Dziewczęta – bieg na 1500m
1. Madgalena Antoń – Gim Wielbark
2. Karolina Szatyłowicz – Gim Wielbark
3. Klaudia Olender – Gim Świętajno
4. Julia Laskowska – Gim Dźwierzuty
5. Roksana Leszczak – Gim Dźwierzuty
6. Emilia Spanialska – Gim Świętajno
7. Klaudia Pszczółkowska – Gim Świętajno
8. Klaudia Więcek – Gim Dźwierzuty


Kategoria: Gimnazja – Chłopcy – bieg na 1500m
1. Kacper Szewczyński – Gim Wielbark
2. Mariusz Siekerski – Gim Świętajno
3. Bartłomiej Szczepanek – Gim Świętajno
4. Norbert Knizia – Gim Dźwierzuty
5. Michał Grotkowski – Gim Pasym
6. Damian Tański – Gim Wielbark
7. Piotr Paćkowski – Gim Wielbark
8. Rafał Strzelecki – Gim Wielbark
9. Patryk Bryszewski – Gim Rozogi
10. Krystian Grzegorczyk – Gim Pasym
11. Karol Paćkowski – Gim Wielbark
12. Krzysztof Żelaznowski – Gim Pasym
13. Wiktor Laskowski – SP Rumy
14. Mateusz Antosiak – Gim Pasy
15. Wiktor Dodajewski – SP Orzyny
16. Mateusz Bakuła – Gim Dźwierzuty
17. Łukasz Łępicki – Gim Pasym
18. Patryk Markowski – SP Kolonia
19. Norbert Sendrowski – Gim Pasym
20. Bartosz Wiecek – SP Rumy


Kategoria: Gimnazja – Chłopcy – bieg na 2000m
1. Krystian Gąsiewski – Gim Wielbark
2. Aleksander Wysocki - Urban – Gim Świętajno
3. Bartosz Raniecki – Gim Wielbark
4. Aleksander Niski – Gim Wielbark
5. Tomasz Szulc – Gim Dźwierzuty
6. Krystian Kaczmarczyk – Gim Pasym
7. Krzysztof Pieloszczyk – Gim Świętajno
8. Mateusz Kozioł – Gim Świętajno
9. Radosław Dębek – Gim Dźwierzuty
10. Wojciech Kuszmider – Gim Dźwierzuty
11. Aleksander Gaweł – Gim Pasym
12. Jakub Kulas – Gim Rozogi
13. Kacper Kulas – Gim Rozogi
14. Piotr Trętowski – Gim Dźwierzuty
15. Adrian Jędrzejczyk – Gim Rozogi
16. Dominik Bloch – Gim Pasym
17. Jakub Krystkiewicz – Gim Świętajno
18. Bartosz Kuryło – Gim Świętajno
19. Miłosz Szczepkowski – Gim Wielbark
20. Kacper Burchacki – SP Rumy


Trzej pierwsi zawodnicy i zawodniczki w każdej kategorii otrzymali dyplomy oraz medale . Nagrody wręczała Pani Ewa Bogusz – Dyrektor Powiatowego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie i Donata Chrostek – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kolonii. Dziesiątka najlepszy biegaczy w swoich kategoriach uzyskała awans do zawodów wojewódzkich, w których będą reprezentować Powiat Szczycieński.