BIPePUAP
menu

Klasyfikacja Biegowego Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego

2018-04-11 10:14:27 (ost. akt: 2018-04-11 10:36:19)

Przedstawiamy klasyfikację Biegowego Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego po III Mazurskim Biegu na Kulce, który odbył się 8 kwietnia. Do rozegrania pozostały 4 biegi, a kolejny-IV Festiwal Biegów Jurunda już 4 czerwca w Lipniku. W klasyfikacji uwzględnione są osoby które mieszkają, pracują bądź uczą się na terenie Powiatu Szczycieńskiego.






KATEGORIA KOBIETY OPEN

1 Karczewska Karolina Szczytno 100
2 Majewska Sylwia Szczytno 95
3 Wojciechowska Urszula Szczytno 90
4 Soliwoda Iwona Szczytno 85
5 Piotrowska Magdalena Świętajno 80
6 Wesenberg-Kaszubowska Joanna Szczytno 75
7 Koźlicka Beata Szczytno 72
8 Rosińska Zuzanna Szczytno 69
9 Filochowska Marta Szczytno 66
10 Roman Aneta Wielbark 63
11 Wierzbowska Mariola Wielbark 60
12 Kosińska Monika Wielbark 57
13 Wiciak Izabela Olszyny 54
14 Smosarska Agnieszka Wielbark 51
15 Tańska Klaudia Wielbark 48
16 Rogowska Monika Szczytno 45
17 Dudziec Martyna Szczytno 42
18 Przybyłowska Renata Rozogi 39
19 Filipiak Magdalena Targowo 36
20 Waloch Wioletta Szczytno 33
21 Olszewska Beata Pasym 30
22 Kozon Zuzanna Świętajno 27
23 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 24
24 Lewalska-Konstanty Agata Szczytno 21
25 Kłoskowska Sylwia Jedwabno 18
26 Przybyłowska Katarzyna Szczytno 15
27 Berkowska Ewa Szczytno 12
28 Godlewska Magdalena Szczytno 9
29 Napiwodzka Jolanta Szczytno 6
30 Żebrowska Dorota Szczytno 3
31 Orzoł Anna Szczytno 1
32 Szczyglewska Marlena Szczytno 1
33 Pikura Monika Szczytno 1
34 Kaczyńska Hanna Szczytno 1
35 Frąckowiak Agata Szczytno 1
36 Chełstowska Paulina Szczytno 1
37 Małłek Dorota Pasym 1
38 Kretkiewicz Monika Dźwierzuty 1
39 Danielska Klaudia Szczytno 1

KATEGORIA MĘŻCZYZN OPEN

1 Guzowski Denis Szczytno 100
2 Dąbkowski Roman Szczytno 95
3 Dudziec Marcin Szczytno 90
4 Kiernozek Tomasz Szczytno 85
5 Zbrzeźny Cezary Szczytno 80
6 Tomczak Grzegorz Szczytno 75
7 Herman Marcin Szczytno 72
8 Mamiński Arkadiusz Szczytno 69
9 Bojanowski Tomasz Rańsk 66
10 Ładewski Artur Kamionek 63
11 Czopek Marcin Miętkie 60
12 Jaworski Robert Wałpusz 57
13 Sztejna Zdzisław Jedwabno 54
14 Białobrzewski Wojciech Szczytno 51
15 Roman Filip Wielbark 48
16 Pusty Piotr Szczytno 45
17 Czerwiński Robert Lemany 42
18 Wróbel Ireneusz Tylkowo 39
19 Kotowski Dariusz Szczytno 36
20 Wysocki Marcin Szczytno 33
21 Bielski Dawid Szczytno 30
22 Kordek Jarosław Szczytno 27
23 Jaskulski Waldemar Prusowy Borek 24
24 Sudoł Marek Szczytno 21
25 Krysiak Mariusz Pasym 18
26 Bałazy Marcin Szczytno 15
27 Mikita Piotr Szczytno 12
28 Aandrzejczak Marcin Szczytno 9
29 Struniawski Bartosz Lipowa Góra Wschodnia 6
30 Grzywiński Marcin Dźwierzuty 3
31 Filipiak Grzegorz Targowo 1
32 Kosiński Michał Wielbark 1
33 Filipowicz Tomasz Szczytno 1
34 Dąbkowski Mariusz Szczytno 1
35 Iwańczyk Grzegorz Szczytno 1
36 Maciorowski Artur Szczytno 1
37 Rykowski Marcin Szczytno 1
38 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 1
39 Golon Mariusz Gawrzyjałki 1
40 Gmitrzuk Robert Szczytno 1
41 Kwiatkowski Robert Wielbark 1
42 Sejda Marcin Wielbark 1
43 Deptula Marek Łatana Mała 1
44 Urbaniak Tomasz Szczytno 1
45 Kołakowski Maciej Szczytno 1
46 Jerzok Tomasz Szczytno 1
47 Przybyłowski Grzegorz Rozogi 1
48 Rutkowski Rafał Dźwierzuty 1
49 Wąsik Krzystof Szczytno 1
50 Godlewski Marek Szczytno 1
51 Grabowski Mariusz Szczytno 1
52 Sabała Andrzej Szczytno 1
53 Wójcik Kamil Szczytno 1
54 Szczerbo Andrzej Szczytno 1
55 Koźlicki Wojciech Szczytno 1
56 Baranowski Waldemar Szczytno 1
57 Trochimowicz Artur Szczytno 1
58 Sitarski Krystian Wielbark 1