BIPePUAPRODO
menu

Powiatowa Gala Sportu Szkolnego

2018-10-29 10:32:22 (ost. akt: 2018-10-29 11:52:09)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało dnia 28.09.2018r. w auli Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie „Powiatową Galę Sportu Szkolnego”.

Na gali wyróżnieni zostali uczniowie oraz nauczyciele szkół Powiatu Szczycieńskiego, którzy osiągali najwyższe wyniki w zawodach sportowych w roku szkolnym 2017/2018. Najbardziej usportowione szkoły powiatu także zostały nagrodzone . Dodatkowo odznaczeni zostali: Dyrektorzy Szkół, Burmistrzowie Szczytna i Pasymia , Wójtowie Gmin oraz Sponsorzy Szczycieńskiego Biegu Niepodległości.
Galę uroczyście otworzył Jarosław Matłach – Starosta Powiatu Szczycieńskiego. Imprezę swoją obecnością zaszczycili licznie zaproszeni goście – Starosta Powiatu Szczycieńskiego Jarosław Matłach, Wójtowie, Burmistrz Szczytna i Dyrektorzy z poszczególnych szkół z Powiatu Szczycieńskiego oraz Sponsorzy.

NAJLEPSI SPORTOWCY POSZCZEGÓLNYCH GMIN
POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018:

Szkoły Podstawowe

Szkoły Miejskie - Chłopcy
1. Caliński Mateusz 167 SP nr 3 Szczytno
2. Pietrzak Piotr 165 SP nr 3 Szczytno
2. Pyśk Kamil 165 SP nr 3 Szczytno

Miasto Szczytno – Dziewczęta
1. Umińska Zuzanna 114 SP nr 2 Szczytno
2. Szymanek Oliwia 104 SP nr 2 Szczytno
3. Suchowiecka Zuzanna 102 SP nr 2 Szczytno

Gmina Pasym – Chłopcy
1. Tomaszewski Bartosz 61 SP Pasym
2. Żubrowski Wiktor 59 SP Pasym
2. Chełstowski Emil 59 SP Pasym

Gmina Pasym – Dziewczęta
1. Tomaszewska Wiktoria 153 SP Pasym
2. Chudzik Wiktoria 131 SP Pasym
2. Kaczmarczyk Kinga 131 SP Pasym

Gmina Wielbark – Chłopcy
1.Abramek Rafał 101 SP Wielbark
2.Majewski Patryk 91 SP Wielbark
3. Wippich Wiktor 91 SP Wielbark

Gmina Wielbark – Dziewczęta
1. Polonis Paulina 52 SP Wielbark
2. Dąbkowska Kornelia 49 SP Wielbark
3. Szymańska Joanna 45 SP Wielbark

Gmina Świętajno – Chłopcy
1. Gądek Szymon 33 SP Świętajno
2. Pszczółkowski Michał 19 SP Świętajno
3. Pałys Marcin 19 SP Jeruty

Gmina Świętajno – Dziewczęta
1. Cicha Karolina 33 SP Świętajno
1. Czajkowska Angelika 22 SP Świętajno
1. Szydłowska Natalia 16 SP Świętajno

Gmina Rozogi – Chłopcy
1.Pszczółkowski Szymon 136 SP Rozogi
2. Polańczuk Karol 135 SP Rozogi
3. Gądek Łukasz 128 SP Rozogi

Gmina Rozogi – Dziewczęta
1.Gibert Aleksandra 104 SP Rozogi
2. Wesierska Amelia 99 SP Rozogi
3. Łukowska Wiktoria 94 SP Rozogi

Gmina Dźwierzuty – Chłopcy
1. Pudlewski Adam 53 SP Orzyny
2. Sędrowski Szymon 44 SP Orzyny
3.Piotrowski Michał 31 SP Orzyny

Gmina Dźwierzuty – Dziewczęta
1. Więcek Oliwia 112 SP Rumy
2. Traczuk Weronika 102 SP Rumy
2.Sulewska Aleksandra 102 SP Rumy

Szkoła Podstawowa Jedwabno – Chłopcy
1. Jędrzejczyk Igor 12 SP Jedwabno
1. Szempliński Olaf 12 SP Jedwabno
1. Dunajski Mateusz 12 SP Jedwabno

Szkoła Podstawowa Jedwabno – Dziewczęta
1. Struniawska Maja 10 SP Jedwabno
1. Rumińska Zuzanna 10 SP Jedwabno

Gmina Wiejska Szczytno – Chłopcy
1. Gutowski Wiktor 87 Olszyny
1. Pop Jakub 87 Olszyny
1. Kozicki Mateusz 74 Olszyny

Gmina Wiejska Szczytno – Dziewczęta
1. Brzostek Zuzanna 12 Olszyny
1. Deptuła Urszula 12 Olszyny
1. Jastrzębska Maria 2 Szymany





NAJLEPSI SPORTOWCY W POWIECIE SZCZYCIEŃSKIM
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018:

Szkoły Podstawowe

Chłopcy
1. Caliński Mateusz 167 SP nr 3 Szczytno
2. Pietrzak Piotr 165 SP nr 3 Szczytno
2. Pyśk Kamil 165 SP nr 3 Szczytno

Dziewczęta
1. Tomaszewska Wiktoria 153 SP Pasym
2. Chudzik Wiktoria 131 SP Pasym
2. Kaczmarczyk Kinga 131 SP Pasym

Szkoły Gimnazjalne

Diewczęta
1. Antoń Magdalena 401 Gim Wielbark
2. Piórkowska Aneta 269 Gim Wielbark
3. Szatyłowicz Karolina 258 Gim Wielbark

Chłopcy
1. Kowalewski Filip 250 Sportowe
1. Maciejewski Dominik 250 Sportowe
2. Gąsiewski Krystian 245 Wielbark

Szkoły Ponadgimnazjalne

Dziewczęta
1. Rosińska Zuzanna 388 Zespół Szkół nr 2 Szczytno
2. Paćkowska Weronika 277 Zespół Szkół nr 2 Szczytno
3. Zadrożna Daria 268 Zespół Szkół nr 2 Szczytno

Chłopcy
1. Pajewski Tomasz 288 Zespół Szkół nr 2 Szczytno
2. Ruszczyk Michał 245 Zespół Szkół nr 3 Szczytno
2. Lisewski Konrad 245 Zespół Szkół nr 3 Szczytno

Szkoły podstawowe – dziewczęta
1. Deptuła Kinga SP nr 3 Szczytno
2. Filochowska Julia SP nr 3 Szczytno
2. Urbańska Natalia SP nr 3 Szczytno

Szkoły podstawowe – chłopcy
1. Wlazło Jan SP nr 3 Szczytno
2. Gacioch Miłosz SP nr 3 Szczytno
3. Samsel Gabriel SP nr 6 Szczytno

Szkoły gimnazjalne – dziewczęta
1. Antoń Magdalena Gim. Wielbark
2. Paćkowska Weronika Gim. Wielbark
3. Darmofał Julia Gim. Rozogi

Szkoły gimnazjalne – chłopcy
1. Olender Tomasz Gim. Sportowe Szczytno
1. Maciejewski Dominik Gim. Sportowe Szczytno
2. Chrzanowski Jakub Gim. Dźwierzuty

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta
1. Kozon Zuzanna Zespół Szkół nr 2 Szczytno
2. Chorąży Daria Zespół Szkół nr 2 Szczytno
3. Purzycka Joanna Zespół Szkół nr 2 Szczytno

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy
1.Bojanowski Tomasz Zespół Szkół nr 2 Szczytno
2.Ruszczyk Michał Zespół Szkół nr 3 Szczytno
3.Lisewski Konrad Zespół Szkół nr 3 Szczytno


NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO Z NAJWIĘKSZYMI OSIĄGNIĘCIAMI NA ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018:

1. Piotr Lisewski
2. Bartosz Kojro
3. Józef Zdunek
4. Jarosław Drózd
5. Mirosław Gotlib
6. Janusz Tymiński
7. Dariusz Orzołek
8. Michał Bogucki
9. Jarosław Polak
10. Krzysztof Janowski
11. Jarosław Mazur
12. Zdzisław Domżalski
13. Ewa Zaczek
14. Ewa Rokicka
15. Aleksandra Ciechacka
16. Daniel Kacprzak

NAJBARDZIEJ USPORTOWIONE SZKOŁY POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO 2017/2018

Szkoły Ponadgimnazjalne

Kat: Dziewczęta

Zespół Szkół nr 1 Szczytno
1. Antosiak Paulina 202
2. Wojciechowska Julia 148
3. Stolarczyk Julia 147

Zespół Szkół nr 2 Szczytno
1. Rosińska Zuzanna 388
2. Paćkowska Weronika 277
3. Zadrożna Daria 268

Zespół Szkół nr 3 Szczytno
1. Gwiazda Emilia 118
1. Kusior Magdalena 118
1. Sawicka Natalia 118

Rozogi
1. Darmofał Julia 133
2. Stań Magdalena 127
3. Maliszewska Gabriela 125

Szkoły Ponadgimnazjalne

Kat: Chłopcy

Zespół Szkół nr 1 Szczytno
1. Olszewski Dominik 205
2. Jarema Adrian 187
3. Przybyłek Dawid 171


Zespół Szkół nr 2 Szczytno
1. Kosiński Bartosz 222
2. Sokołowski Jakub 140
3. Brzózy Bartosz 103

Zespół Szkół nr 3 Szczytno
1. Pajewski Tomasz 288
2. Ruszczyk Michał 245
2. Lisewski Konrad 245

Rozogi
1. Sęder Amadeusz 130
2. Stolarczyk Daniel 115
3. Kłos Gracjan 115

ODZNACZENI DYREKTORZY:
1. Jolanta Lachowicz Dyr. Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dźwierzutach
2. Grażyna Zielińska Dyr. Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczytnie
3. Donata Chrostek Dyr. Szkoły Podstawowej w Kolonii
4. Urszula Rochmalska Dyr. Gimnazjum w Świętajnie
5. Joanna Wasik Dyr. Zespołu Szkół w Rozogach
6. Małgorzata Afanasjew Dyr. Gimnazjum nr 2 w Szczytnie
7. Andrzej Mysiurski Dyr. Gimnazjum nr 1 w Szczytnie
8. Elżbieta Dyrda Dyr. Zespołu Szkół w Pasymiu
9. Jerzy Szczepen Dyr. Zespołu Szkół w Wielbarku
10.Mariola Jaworska Dyr. Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie
11.Alina Niezgoda Dyr. Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie
12.Małgorzata Folga Dyr. Zespołu Szkół nr 1 w Szczytnie

ODZNACZENI WŁODARZE:
1.Danuta Górska
2.Cezary Łachmański
3.Sławomir Wojciechowski
3.Grzegorz Zapadka
4.Alicja Kołakowska
5.Marianna Bogusława Szydlik
6.Sławomir Ambroziak
7.Zbigniew Kudrzycki

ODZNACZENI SPONSORZY:
Grzegorz i Aneta Skalik
Właściciele Firmy Skalik w Świętajnie

Bolesław i Wojciech Zaborowski
Właściciele Firmy Moto Centrum Zaborowski w Szczytnie

Andrzej Garlikowski
Prezes Safilin oddział w Szczytnie

Krzysztof Karwowski
Prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie

Mariusz Spychał
Właściciel Firmy WPZ Lemany

Dariusz Chorążewicz
Prezes Samopomoc Chłopska GS-Szczytno

Ewa Rozicka
Właściciel Słodkości Jasia i Małgosi

Sławomir Chmieliński
Prezes Firmy Novum Sp. z o.o

Ryszard Łachacz
Właściciel firmy TRANS-POL SZCZYTNO

Bogusława i Dariusz Hodkowscy
Właściciele Firmy BO-DAR Szczytno

Marek Kowalczyk
Właściciel firmy PHU ,,EUROMIX”

Robert Komorowski
Właściciel firmy NUTA

Joanna Miller
Właściciel restauracji Piramida Kebab

Wiesław Gołąb
Właściciel firmy ZELBO Szczytno

Andrzej Wawrzyniak
Prezes Zarząd Spółki HAPIS Szczytno

Zbigniew Rokojżo
Właściciel restauracji DA GRASSO

Iwona Soliwoda
Właściciel FITNESS CLUB ENERGY

Katarzyna Fitas
Kierownik sklepu NEONET S.A. w Szczytnie

Renata Chorążewicz
Dyrektor sklepu KAUFLAND Szczytno

Zofia Lipka Berk
Właściciel agroturystyki ,,Miejsce Marzeń”

Mateusz Sierba, Krzysztof Lewczyk
Właściciele sklepu 4F w Szczytnie

Wacław Wasiela
Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego
Szkolnego Związku Sportowego

Najlepsi sportowcy poszczególnych gmin otrzymali puchary z tabliczką, najlepsi sportowcy Powiatu Szczycieńskiego otrzymali puchary, nauczycielom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki na zawodach sportowych także wręczono puchary. Przedstawiciele najbardziej usportowionych szkół Powiatu Szczycieńskiego odebrali puchary. Ponadto wszyscy wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wójtowie, Burmistrzowie , Dyrektorzy otrzymali statuetki szklane za wspieranie sportu szkolnego w Powiecie Szczycieńskim. Sponsorzy w ramach podziękowania otrzymali statuetki szklane za wsparcie w organizacji zawodów sportowych w Powiecie Szczycieńskim. W podziękowaniu za owocną współpracę Przewodniczącemu Warmińsko - Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Olsztynie Wacławowi Wasieli wręczono statuetkę szklaną. Statuetki w klasyfikacjach Gminnych zostały sfinansowane przez Urzędy Gminne Powiatu Szczycieńskiego.