BIPePUAPRODO
menu

Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej

2019-10-16 11:14:55 (ost. akt: 2019-10-16 11:17:26)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie w dniu 26.10.2019r. zorganizowało „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej”.

Zawody odbyły się na terenach zielonych przy Szkole Podstawowej w Kolonii. W zawodach wzięło udział 135 zawodników
i zawodniczek.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria: Igrzyska Dzieci – Dziewczęta – bieg na 600m
1. Weronika Nadstawna - SP Orzyny
2. Amelia Śmigiel - SP Jeruty
3. Dominika Prusik - SP Rozogi
4. Nikola Hołod - SP Orzyny
5. Julia Rolka - SP Rozogi
6. Małgorzata Kopeć - SP Świętajno
7. Weronika Żebrowka - SP Orzyny
8. Kasa Pohulajewska - SP Świetajno
9. Wiktoria Orłowska - SP Orzyny
10. Milena Drząszcz - SP Pasym
Kategoria: Igrzyska Dzieci – Dziewczęta – bieg na 800m
1. Karolina Cicha - SP Świętajno
2. Angelika Czajkowska - SP Świętajno
3. Emilia Gronowska - SP Rozogi
4. Aleksandra Golon - SP Rozogi
5. Amelia Gut - SP Kolonia
6. Nadia Wiercińska - SP Orzyny
7. Zuzanna Buła - SP Jeruty
8. Julia Agaczewska - SP Pasym
9. Amelia Bakuła - SP Orzyny
10. Aleksandra Sylla - SP nr 2 Szczytno

Kategoria: Igrzyska Dzieci – Chłopcy – bieg na 800m

1. Wiktor Pszczółkowski - SP Rozogi
2. Aleksander Bors - SP Świętajno
3. Wiktor Morawski - SP Wielbark
4. Dominik Kuciński - SP Wielbark
5. Kuba Szostak - SP Świętajno
6. Gabriel Kosiński - SP Wielbark
7. Nataniel Bakuła - SP Pasym
8. Kacper Trzcińśki - SP Rozogi
9. Szymon Kordek - SP Wielbark
10. Aleksander Grzebski - SP Orzyny


Kategoria: Igrzyska Dzieci – Chłopcy – bieg na 1000m

1. Mikołaj Sinkiewicz - SP Pasym
2. Mateusz Bałdyga - SP Rozogi
3. Szymon Pieloszczyk - SP Świętajno
4. Igor Komosiński - SP Pasym
5. Marcin Pałys - SP Jeruty
6. Marcin Bałdyga - SP Rozogi
7. Konrad Bojarowski - SP Wielbark
8. Wojciech Gądek - SP Świętajno
9. Łukasz Rakowski - SP nr 2 Szczytno
10. Radosław Kalinowski - SP Orzyny
Kategoria: Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Dziewczęta – bieg na 1000m

1. Angelika Kinalska - SP Orzyny
2. Agata Wiśniewska - SP Rozogi
3. Ewa Gołaszewska - SP Pasym
4. Aleksandra Kołodziejczyk - SP Rozogi
5. Natalia Szydłowska - SP Świętajno
6. Łucja Obidzińska - SP Pasym
7. Laura Zawrotna - SP Pasym
8. Klaudia Dąbkowska -SP Świętajno
9. Iga Górska - SP Świętajno
10. Dominika Wielk - SP Rozogi

Kategoria: Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Dziewczęta – bieg na 1500m
1. Paulina Chaber - SP Kolonia
2. Zuzanna Umińska - SP nr 2 Szczytno
3. Oliwia Szymanek - SP nr 2 Szczytno
4. Weronika Śmiecińska - SP Świętajno

Kategoria: Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Chłopcy – bieg na 1500m

1. Maciej Wach - SP Świętajno
2. Szymon Sendrowski - SP Orzyny
3. Norbert Stolarczyk - SP Rozogi
4. Gaspar Święciński - SP nr 2 Szczytno
5. Maksymilian Michalczak - SP nr 2 Szczytno
6. Bartosz Tomaszewski - SP Pasym
7. Wiktor Żubrowski - SP Pasym
8. Szymon Gądek - SP Świętajno
9. Łukasz Groszyk - SP Spychowo
10. Wiktor Mikulski - SP Świętajno

Kategoria: Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Chłopcy – bieg na 2000m

1. Michał Łukaszewski - SP Pasym
2. Olaf Czaplicki - SP Pasym
3. Hubert Grabski - SP nr 2 Szczytno
4. Wiktor Suchecki - SP Świętajno
5. Szymon Chorążewicz - SP nr 2 Szczytno
6. Krystian Olbryś - SP Jeruty
7. Krzysiek Bracki - SP Świętajno
8. Kuba Kulesza - SP Świętajno
9. Oskar Kulecza - SP Świętajno


Trzej pierwsi zawodnicy i zawodniczki w każdej kategorii otrzymali dyplomy oraz medale . Nagrody wręczała Pani Ewa Bogusz – Dyrektor Powiatowego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie i Donata Chrostek – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kolonii. Dziesiątka najlepszy biegaczy w swoich kategoriach uzyskała awans do zawodów wojewódzkich, w których będą reprezentować Powiat Szczycieński.