BIPePUAPRODO
menu

Powiatowa Gala Sportu Szkolnego

2015-12-30 10:37:05 (ost. akt: 2016-06-09 18:35:02)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało dnia 04.12.2015 r. w auli Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie „Powiatową Galę Sportu Szkolnego”

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało dnia 04.12.2015r. w auli Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie „Powiatową Galę Sportu Szkolnego”.
Na gali wyróżnieni zostali uczniowie oraz nauczyciele szkół Powiatu Szczycieńskiego, którzy osiągali najwyższe wyniki w zawodach sportowych w roku szkolnym 2014/2015. Dodatkowo nagrodzone zostały najbardziej usportowione szkoły powiatu.
Galę uroczyście otworzył Stefan Januszczyk – Sekretarz Powiatu Szczycieńskiego. Imprezę swoją obecnością zaszczycili licznie zaproszeni goście – Stefan Januszczyk, Przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego Wacław Wasiela, Wójtowie i Burmistrzowie z Powiatu Szczycieńskiego oraz Sponsorzy Renata Chorążewicz
Dyrektor Kaufland Szczytno, Ryszard Łachacz Właściciel TRANS-POL S.J., Kazimierz i Zofia Skalik Właściciel Firmy Skalik w Świętajnie, Bolesław i Wojciech Zaborowski Właściciel Firmy Moto Centrum Zaborowski w Szczytnie, Mariusz Szerszeń Właściciel Fabryki Klimatu, Andrzej Garlikowski Prezes Safilin oddział w Szczytnie, Andrzej Tadeusz Górczyński Prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie, Mariusz Spychał Właściciel Firmy WPZ Lemany



NAJLEPSI SPORTOWCY POSZCZEGÓLNYCH GMIN
POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2014/2015:


Szkoły Podstawowe – dziewczęta

Gmina Pasym
1. Nikola Bielawska – SP. Pasym
1. Ewa Krasula – SP. Pasym
1. Aleksandra Kruszyńska – SP. Pasym

Gmina Wielbark
1. Magdalena Antoń – SP. Wielbark
2. Weronika Szczepańska – SP. Wielbark
3. Anna Antosiak – SP. Wielbark

Gmina Świętajno
1. Klaudia Olender – SP. Świętajno
2. Natalia Lekstan – SP. Kolonia
2. Julia Kozioł – SP. Kolonia

Gmina Rozogi
1. Anna Turek – SP. Rozogi
2. Kornelia Dziczek – SP. Rozogi
3. Angelika Bałdyga – SP. Rozogi

Gmina Dźwierzuty
1. Wiktoria Kujtkowska – SP. Linowo
1. Kinga Kandybowicz – SP. Dźwierzuty
2. Karolina Tabaka – SP. Linowo

Gmina Miejska Szczytno
1. Patrycja Jesionowska – SP. nr 3 Szczytno
1. Justyna Poździak – SP. nr 3 Szczytno
2. Maja Brzózka – SP. nr 3 Szczytno


Szkoły Podstawowe – chłopcy
Gmina Miejska Szczytno
1. Miłosz Świerczewski – SP. nr 3 Szczytno
1. Nikodem Cegielski – SP. nr 3 Szczytno
2. Gabriel Sachajczuk – SP. nr 6 Szczytno

Gmina Pasym
1. Kacper Marciniak – SP. Pasym
1. Krystian Kaczmarczyk – SP. Pasym
2. Michał Chaleński – SP. Pasym

Gmina Wielbark
1. Kacper Szepczyński – SP. Wielbark
2. Hubert Kosakowski – SP. Wielbark
3. Konrad Ejdys – SP. Wielbark

Gmina Świętajno
1. Aleksander Wysocki – Urban – SP. Świętajno
2. Kacper Urban – SP. Kolonia
3. Igor Tański – SP. Kolonia

Gmina Rozogi
1. Patryk Bryszewski – SP. Rozogi
2. Jakub Kulas – SP. Klon
2. Grzegorz Zieliński – SP. Klon

Gmina Dźwierzuty
1. Tomasz Mężykowski – SP. Dźwierzuty
2. Kamil Kozłowski – SP. Dźwierzuty
3. Tomasz Szulc – SP. Dźwierzuty

Gmina Jedwabno
1. Łukasz Krajza – SP. Jedwabno
1. Piotr Kowalczyk – SP. Jedwabno

Szkoły gimnazjalne – dziewczęta

Gmina Wielbark
1. Weronika Paćkowska – Gim. Wielbark
2. Maria Kołodziejczyk – Gim. Wielbark
3. Dominika Staszewska – Gim. Wielbark

Gmina Pasym
1. Paulina Roman – Gim. Pasym
2. Klaudia Jastrzębska – Gim. Pasym
3. Michalina Zawrotna – Gim. Pasym

Gmina Świętajno
1. Magdalena Lenkiewicz – Gim. Świętajno
2. Dominika Komorek – Gim. Świętajno
3. Zuzanna Kozon – Gim. Świętajno

Gmina Dźwierzuty
1. Aleksandra Chudzik – Gim. Dźwierzuty
2. Joanna Polewaczyk – Gim. Dźwierzuty
3. Sandra Polusik – Gim. Dźwierzuty

Gmina Rozogi
1. Magdalena Stań - Gim. Rozogi
2. Oliwia Kordek – Gim. Rozogi
3. Angelika Trzcińska – Gim. Rozogi

Gimnazjum Sportowe
1. Agata Gąska – Gim. Sportowe Szczytno
2. Julia Wojciechowska – Gim. Sportowe Szczytno
3. Magdalena Kusior – Gim. Sportowe Szczytno

Gmina Miejska Szczytno
1. Aleksandra Kobus – Gim. nr 1 Szczytno
1. Kinga Dębska – Gim. nr 1 Szczytno
2. Zuzanna Rosińska – Gim. nr 2 Szczytno

Gmina Wiejska Szczytno
1. Wiktoria Sygnowska – Gim. Lipowiec
1. Julia Pietrzak – Gim. Lipowiec
1. Daria Bogdańska – Gim. Lipowiec

Szkoły gimnazjalne – chłopcy

Gmina Pasym
1. Paweł Mazurek – Gim. Pasym
2. Wojciech Charytoniuk – Gim. Pasym
3. Szymon Kowalski – Gim. Pasym

Gimnazjum Sportowe
1. Artur Królikowski – Gim. Sportowe Szczytno
2. Dawid Przybylski – Gim. Sportowe Szczytno
3. Tomasz Pajewski – Gim. Sportowe Szczytno

Gmina Miejska Szczytno
1. Maciej Sosnowski – Gim. nr 2 Szczytno
2. Bartosz Złotkowski – Gim. nr 1 Szczytno
3. Bartosz Tarasiewicz – Gim. nr 2 Szczytno

Gmina Wielbark
1. Tomasz Mikołajewski – Gim. Wielbark
2. Kacper Drężek – Gim. Wielbark
3. Patryk Płoski – Gim. Wielbark

Gmina Rozogi
1. Paweł Pieńkos – Gim. Rozogi
2. Karol Pawelczyk – Gim. Rozogi
3. Amadeusz Sęder – Gim. Rozogi

Gmina Dźwierzuty
1. Dominik Smosarski – Gim. Dźwierzuty
2. Sebastian Bakuła – Gim. Dźwierzuty
3. Sebastian Jóźwik – Gim. Dźwierzuty

Gmina Jedwabno
1. Paweł Trędowski – Gim. Jedwabno
1. Michał Krajza – Gim. Jedwabno
1. Krzysztof Kopeć – Gim. Jedwabno

Gmina Wiejska Szczytno
1. Jakub Duda – Gim. Olszyny
1. Kacper Duda – Gim. Olszyny
1. Michał Ceberek – Gim. Olszyny

Gmina Świętajno
1. Piotr Pieloszczyk – Gim. Świętajno
2. Sebastian Więcek – Gim. Świętajno
3. Jakub Kuczewski – Gim. Świętajno


Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta:


Zespół Szkół nr 1 Szczytno
1. Małgorzata Szymczak
2. Wioletta Tadra
3. Daria Szulc

Zespół Szkół nr 2 Szczytno
1. Kinga Pliszka
2. Klaudia Pliszka
3. Aleksandra Czyż

Zespół Szkół nr 3 Szczytno
1. Dominika Bancerek
1. Aleksandra Bączek
1. Matylda Kowalczyk

Rozogi
1. Daria Bloch
2. Anna Pokora
2. Karolina Zapert

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy:

Zespół Szkół nr 1 Szczytno
1. Kamil Kuck
2. Konrad Pietrzykowski
3. Janusz Pichal

Zespół Szkół nr 2 Szczytno
1. Tomasz Bojanowski
2. Mateusz Lech
3. Bartosz Laskowski

Zespół Szkół nr 3 Szczytno
1. Artur Piórkowski
2. Konrad Matłoch
3. Daniel Czaplicki

Rozogi
1. Paweł Trzciński
2. Nikodem Zyśk
3. Karol Stań

NAJLEPSI SPORTOWCY W POWIECIE SZCZYCIEŃSKIM
W ROKU SZKOLNYM 2014/2015:


Szkoły podstawowe – dziewczęta
1. Magdalena Antoń – SP. Wielbark
2. Anna Turek – SP. Rozogi
3. Weronika Szczepańska – SP. Wielbark
3. Kornelia Dziczek – SP. Rozogi

Szkoły podstawowe – chłopcy
1. Miłosz Świerczewski – SP. nr 3 Szczytno
1. Nikodem Cegielski – SP. nr 3 Szczytno
2. Gabriel Sachajczuk – SP. nr 6 Szczytno

Szkoły gimnazjalne – dziewczęta
1. Weronika Paćkowska – Gim. Wielbark
2. Maria Kołodziejczyk – Gim. Wielbark
3. Paulina Roman – Gim. Pasym

Szkoły gimnazjalne – chłopcy
1. Artur Królikowski – Gim. Sportowe
2. Dawid Przybylski – Gim. Sportowe
3. Dominik Smosarski – Gim. Dźwierzuty

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta
1. Kinga Pliszka – ZS nr 2 Szczytno
2. Klaudia Pliszka – ZS nr 2 Szczytno
3. Aleksandra Czyż – ZS nr 2 Szczytno

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy

1. Paweł Trzciński – ZS Rozogi
2. Nikodem Zyśk – ZS Rozogi
3. Kamil Kuck – ZS nr 1 Szczytno

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO Z NAJWIĘKSZYMI OSIĄGNIĘCIAMI NA ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015:


• Piotr Lisewski, ZS nr 3 Szczytno
• Krzysztof Janowski, ZS nr 3 Szczytno
• Elżbieta Radziwińska, Gim. nr 1 Szczytno
• Kamil Ziółek, Gim. Dźwierzuty
• Paweł Cegielski, SP nr 3 Szczytno
• Cezary Miszczuk, SP nr 3 Szczytno
• Anna Rybińska, SP nr 6 Szczytno
• Iwona Olbryś, SP nr 6 Szczytno
• Bartosz Kojro, ZS nr 2 Szczytno
• Józef Zdunek, ZS nr 1 Szczytno

NAJBARDZIEJ USPORTOWIONE SZKOŁY POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO 2014/2015

Szkoły podstawowe do 150 uczniów:
1. SP Klon
2. SP Rumy
3. SP Linowo
4. SP Kolonia
5. SP Zabiele
6. SP Orzyny

Szkoły podstawowe powyżej 150 uczniów:
1. SP Nr 6 Szczytno
2. SP Nr 3 Szczytno
3. SP Wielbark
4. SP Pasym
5. SP Rozogi
6. SP Dźwierzuty

Szkoły gimnazjalne:
1. Gimnazjum Dźwierzuty
2. Gimnazjum Sportowe
3. Gimnazjum Wielbark
4. Gimnazjum Pasym
5. Gimnazjum Rozogi
6. Gimnazjum Świętajno

Szkoły ponadgimnazjalne:
1. ZS nr 2 Szczytno
2. ZS nr 1 Szczytno
3. ZS nr 3 Szczytno
4. ZS Rozogi

Powiatowa Gala Sportu Szkolnego
Powiatowa Gala Sportu Szkolnego
Powiatowa Gala Sportu Szkolnego Powiatowa Gala Sportu Szkolnego Powiatowa Gala Sportu Szkolnego Powiatowa Gala Sportu Szkolnego Powiatowa Gala Sportu Szkolnego Powiatowa Gala Sportu Szkolnego Powiatowa Gala Sportu Szkolnego Powiatowa Gala Sportu Szkolnego