BIPePUAPRODO
menu

Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Jiu-Jutsu

2016-02-20 12:00:00 (ost. akt: 2016-07-31 14:22:43)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie, oraz SSSWiR „Katana” zorganizowały dnia 20.02.2016 r. „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w JiuJutsu”, które odbyły się w Szkole w Rudce.

W zawodach wystartowało 163 zawodników z 7 klubów oraz dwóch Szczycieńskich Przedszkoli „Kubusia Puchatka” i „Pod Topolą”.

Klasyfikacja końcowa:

Walka sportowa:

Dzieci przedszkolne:


Dziewczynki 19 kg
1. Klaudia Łomniak
2. Matylda Kozłowska
3. Anna Kacprzak

Dziewczynki – 30 kg
1. Julia Dumańska
2. Julia Berkowska
3. Maja Koczkodan

Dziewczynki – 17 kg
1. Julia Borkowska
2. Natalia Baranowska
3. Laura Krzemińska
4. Ania Zaborowska

Dziewczynki – 24 kg
1. Hania Smulska
2. Hania Staszewska

Dziewczynki – 22 kg
1. Urszula Rudkowska
2. Liliana Rożek

Dziewczynki – 20 kg
1. Anastazja Prokop
2. Anna Kacprzak
3. Lena Rzepczyńska
4. Zosia Pawłowska

Chłopcy – 21 kg
1. Jakub Samsel
2. Wiktor Stolarczyk
3. Kacper Pawelec
4. Aleksander Kobik

Chłopcy – 17 kg
1. Jakub Orzoł
2. Marcel Rudnik
3. Michał Dawidczyk

Chłopcy -20 kg
1. Tomasz Kacprzak
2. Eryk Cudnoch
3. Maciej Krasula
4. Wojciech Bondaruk

Chłopcy – 18 kg
1. Szymon Leska
2. Kacper Czarnota
3. Marcel Kobylas

Chłopcy – 26 kg
1. Igor Szewczak
2. Wiktor Kozak

Chłopcy + dziewczynki open
1. Wiktoria Kobylas
2. Maciej Groszewski
3. Igor Szewczak
4. Wiktor Kozak

Turniej dzieci i młodzieży:

Chłopcy 2010r. – 21 kg
1. Tomasz Kacprzak - Katana Szczytno
2. Marcel Kobylas - Katana Szczytno
3. Kacper Czarnota - Katana Szczytno

Chłopcy 2010 – 2009 – 26 kg
1. Igor Szewczak - Katana Szczytno
2. Kuba Rozbiecki - Katana Szczytno
3. Teodozjusz Kosikowski - Nippon Olsztyn

Chłopcy 2008 – 26 kg
1. Antek Witkowski - Katana Szczytno
2. Robert Ruść - Spider Olsztyn
3. Olek Kołodziej - Katana Szczytno
4. Jakub Pawelec - Nippon Olsztyn
5. Kostek Witkowski - Katana Olsztyn

Chłopcy 2010-2009 – 22 kg
1. Michał Baszyński - Nippon Olsztyn
2. Filip Kozłowski - Nippon Olsztyn
3. Łukasz Pochwała - Nippon Olsztyn
4. Eryk Cudnoch - Katana Szczytno

Chłopcy 2009 – 32 kg
1. Michał Szczepanik - Spider Olsztyn
2. Igor Mączewski - Nippon Olsztyn
3. Mariusz Wysocki - Nippon Olsztyn
4. Szymon Burdzisz - Nippon Olsztyn

Dziewczynki 2009 – 22 kg
1. Aleksandra Wojnicz - Spider Olsztyn
2. Blanka Rembkowska - Jujitsu Ruda
3. Nikola Hołud - Katana Szczytno

Dziewczynki + chłopcy open 2009 r
1. Amelia Białobrzeska - Spider Olsztyn
2. Kuba Rozbiecki - Katana Szczytno
3. Zosia Dębowska- Katana Szczytno
4. Weronika Kornatowska - Katana Szczytno
5. Olga Drzewicka- Nippon Olsztyn

Chłopcy 2008 – 23 kg
1. Patryk Kesller - Grappler Mińsk
2. Krzysztof Całka - Katana Szczytno
3. Błażej Woźnica - Grappler Mińsk
4. Marcin Błaszczak - Katana Szczytno

Chłopcy 2008 – 33 kg
1. Colin Ludwiczak - Spider Olsztyn
2. Kamiński Robert - Nippon Olsztyn
3. Mikołaj Czarnoch - Gwardia Szczytno
4. Olek Samsel - Gwardia Szczytno

Chłopcy 2007 – 30 kg
1. Marcel Malon - Katana Szczytno
2. Andrzej Frankiewicz - Grappler Mińsk
3. Mateusz Kamiński - Nippon Olsztyn

Chłopcy 2007 – 36 kg
1. Filip Karkotka - Gwardia Szczytno
2. Bartek Jumprych - Spider Olsztyn
3. Przemek Pląsek - Grappler Mińsk
4. Mikołaj Siekierski - Katana Szczytno

Chłopcy 2007 – 2006 – 26
1. Michał Mrozowicz - Nippon Olsztyn
2. Marcel Malon - Katana Szczytno
3. Andrzej Frankiewicz - Grapprel Mińsk

Chłopcy 2007 – 25 kg
1. Borys Hałuszka - Spider Olsztyn
2. Krystian Woliński - Grappler Mińsk
3. Oliwier Szczęsny - Grappler Mińsk
4. Damian Wieczorek - Grappler Mińsk
5. Tymon Tsynkiel - Nippon Olsztyn

Chłopcy 2007 – 27 kg
1. Robert Ruść - Spider Olsztyn
2. Filip Tkaczyk - Nippon Olsztyn
3. Antek Baranowski - Nippon Olsztyn

Chłopcy 2007 – 2006 +47 kg
1. Piotr Szewczak - Katana Szczytno
2. Olek Mróz - Gwardia Szczytno
3. Kuba Hołod - Katana Szczytno
4. Olek Brakoniecki - Katana Szczytno

Chłopcy 2007 – 33 kg
1. Tymoteusz Stachula - Katana Szczytno
2. Mikołaj Chodań - Gwardia Olsztyn
3. Kuba Kozicki - Gwardia Szczytno

Dziewczynki 2007 – 25 kg
1. Ola Jędruszczak - Nippon Olsztyn
2. Magda Olszewska - Nippon Olsztyn
3. Natalia Woliński - Grapplier Mińsk

Dziewczynki 2006 – 36 kg
1. Agata Wróbel - Nippon Olsztyn
2. Wiktoria Ruść - Spider Olsztyn
3. Zosia Zasowska - Grappler Mińsk

Chłopcy 2006 – 40 kg
1. Gaspar Święciński - Katana Szczytno
2. Max Strauss - Gwardia Olsztyn
3. Antek Skowroński - Katana Szczytno
4. Alex Sitek - Grappler Mińsk
5. Paweł Adamczyk - Grappler Mińsk

Chłopcy 2006 – 30 kg
1. Antek Rosa - Grappler Mińsk
2. Bartosz Zysk - Nippon Olsztyn
3. Błażej Pogód - Katana Szczytno
4. Nataniel Roczeń - Katana Szczytno
5. Jabłoński Artur - Nippon Olsztyn

Chłopcy 2006 – 27 kg
1. Adam Mozol - Gwardia Olsztyn
2. Karol Pawelec - Nippon Olsztyn
3. Filip Kosut - Grappler Mińsk
4. Antek Sikorski - Grappler Mińsk

Chłopcy 2005 – 04 – 40 kg
1. Janek Wieczorek - Jujitsu Ruda
2. Dawid Krajewski - Gwardia Olsztyn
3. Kuba Pytkowski - Grappler Mińsk
4. Emil Verjanc - Jujitsu Ruda

Chłopcy 2004 – 05 + 40 kg
1. Bartosz Kukliński - Gwardia Szczytno
2. Damian Srebrzyński - Katana Szczytno
3. Gabriel Samsel - Gwardia Szczytno

Chłopcy 2005 + 50 kg
1. Igor Szadkowski - Katana Szczytno
2. Krzysztof Zaorski - Katana Szczytno
3. Maciej Pokniewski - Katana Szczytno

Chłopcy 2005 – 50 kg
1. Olaf Ostaszewski - Katana Szczytno
2. Kuba Pietkiewicz - Jujitsu Ruda
3. Olek Zasowski - Grappler Mińsk

Dziewczynki 2004 – 05 + 40 kg
1. Wiktoria Klepacka - Grappler Mińsk
2. Sara Sękowska - Grappler Mińsk
3. Zuzanna Królak - Grappler Mińsk
4. Iza Kobza - Jujitsu Ruda

Dziewczynki 2004 – 05 – 40 kg
1. Natalia Sasin - Jujitsu Ruda
2. Kamila Gryz - Jujitsu Ruda
3. Oliwia Kowalewska - Nippon Olsztyn

Dziewczynki 2005 – 38 kg
1. Maja Rykowska - Gwardia Szczytno
2. Karolina Kamińska - Spider Olsztyn
3. Natalia Bakuła - Jujitsu Ruda
4. Patrycja Górecka - Jujitsu Ruda

Chłopcy 2003 – 50 kg
1. Wiktor Dodajewski - Gwardia Szczytno
2. Michał Pióro - Jujitsu Ruda
3. Kuba Adamczyk - Grappler Mińsk

Chłopcy 2003 +50 kg
1. Maciej Dębowski - Nippon Olsztyn
2. Kamil Zapadka - Katana Szczytno
3. Konstanty Cyran - Grappler Mińsk

Chłopcy 2002 – 50 kg
1. Wiktor Naierowski - Katana Szczytno
2. Radosław Kinicki - Nippon Olsztyn
3. Paweł Wróbel - Nippon Olsztyn

Dziewczynki 2003 – 40 kg
1. Anna Mórawska - Grappler Mińsk
2. Martyna Bodecka - Grappler Mińsk
3. Paulina Królak - Grappler Mińsk
4. Zosia Rykowska - Gwardia Szczytno
5. Martyna Konkolewska - Gwardia Szczytno

Dziewczynki 2002 – 50 kg
1. Zuzanna Kania - Katana Szczytno
2. Martyna Mróz - Gwardia Szczytno
3. Ula Rembkowska - Jujitsu Ruda
4. Agata Kosińska - Gwardia Szczytno

Chłopcy Open:
1. Piotr Szewczak – Katana Szczytno
2. Wiktor Nasierowski – Katana Szczytno
3. Borys Hałuszka spiker – Olsztyn
4. GAspar Święciński – Katana Szczytno


Turniej drużynowy:

1. Katana Szczytno – skład: Gaspar Święciński, Piotr Szewczak, Tymoteusz Stachula, Marcel Malon, Olaf Ostaszewski, Igor Szewczak, Tomasz Kacprzak, Wiktor Nasierowski, Igor Szadkowski, Antek Witkowski, Zuzia Kania. Trener Karolina Dzięgielewska.

2. Ippon Olsztyn - skład: Szymon Burdzisz, Radosław Kunicki, Paweł Wróbel, Maciej Debowski, Karol Pawelec, Antek Baranowski, Filip Tkaczyk, Tymon Tsynkiel, Michał Mrozowicz, Filip Kozłowski, Agata Wróbel. Trener Aleksander Wolski.

3. Grapler Mińsk Mazowiecki – skład: Konstanty Cyran, Andrzej Frankiewicz, Alex Sitek, Damian Wieczorek, Kuba Adamczyk, Olek Zaowski, Kuba Pytkowski, Filip Kosut, Antek Sikorski, Antek Rosa, Wiktoria Klepacka. Trener: Marcin Frankiewicz.