BIPePUAPRODO
menu

Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

2016-05-24 12:00:00 (ost. akt: 2016-08-01 19:16:09)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało dnia 24.05.2016 r. na Stadionie Leśnym w Szczytnie „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych”.

W zawodach wzięły udział 4 szkoły ponadgimnazjalne: Zespół Szkół nr 1 Szczytno, Zespół Szkół nr 2 Szczytno, Zespół Szkół nr 3 Szczytno, Zespół Szkół Rozogi oraz 7 gimnazjów: Gimnazjum z OI nr 2 w Szczytnie, Gimnazjum w Wielbarku, Gimnazjum w Dźwierzutach, Gimnazjum w Rozogach, Gimnazjum w Pasymiu, Gimnazjum w Świętajnie, Gimnazjum Sportowe w Szczytnie.
W zawodach wzięło udział 215 zawodników i zawodniczek ze szkół ponadgimnazjalnych oraz z gimnazjów.
Zawody zostały zaplanowane w Powiatowym Kalendarzu Imprez Sportowo – Turystyczno - Rekreacyjnych PCSTiR w 2016r. Kalendarz Szkolnych Zawodów Sportowych (do końca czerwca 2016 r.). Szkoły gimnazjalne poz. 6. Szkoły ponadgimnazjalne poz. 5.

Szkoły gimnazjalne – Kategoria – dziewczęta:
Bieg na 100m

1. Magdalena Antoń – Gimnazjum Wielbark – 13,99 s
2. Klaudia Jastrzębska – Gimnazjum Pasym – 14,00 s
3. Adrianna Kramek – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 14,79 s
4. Wiktoria Kujtkowska – Gimnazjum Dźwierzuty – 14,88 s
5. Sandra Polusik – Gimnazjum Dźwierzuty – 15,40 s
6. Emilia Spawialska – Gimnazjum Świętajno – 15,48 s
7. Daria Jagiełło – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 15,54 s
7. Magdalena Stań – Gimnazjum Rozogi – 15,54 s
8. Julia Baprawska – Gimnazjum Rozogi – 15,61 s
9. Weronika Paćkowska – Gimnazjum Wielbark – 15,72 s
10. Marta Głąbowska – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 15,97 s
11. Patrycja Bartosiewicz – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 17,63 s

Bieg na 300m
1. Natalia Kozłowska – Gimnazjum Pasym – 49,82 s
2. Patrycja Jasionowska – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 53,58 s
3. Sandra Polusik – Gimnazjum Dźwierzuty – 53,93 s
4. Wiktoria Kujtkowska – Gimnazjum Dźwierzuty – 55,25 s
5. Emilia Deptuła – Gimnazjum Wielbark – 55,60 s
6. Natalia Szymańska – Gimnazjum Rozogi – 55,73 s
7. Magdalena Stań – Gimnazjum Rozogi – 56,22 s
8. Julianna Rynkiewicz – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 56,54 s
9. Joanna Gorzka – Gimnazjum Pasym – 57,31 s
10. Marta Puchniak – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 57,81 s
11. Aleksandra Prusik – Gimnazjum Rozogi – 59,51 s
12. Magdalena Lenkiewicz – Gimnazjum Świętajno – 1:00,40 s

Bieg na 600m

1. Julia Wojciechowska – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 2:01,88 s
2. Klaudia Olęder – Gimnazjum Świętajno – 2:04,10 s
3. Anna Barcikowska – Gimnazjum Pasym – 2:05,33 s
4. Weronika Szczepańska – Gimnazjum Wielbark – 2:05,45 s
5. Sandra Suchowiecka – Gimnazjum Dźwierzuty – 2:06,16 s
6. Malwina Majewska – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 2:13,02 s
7. Wiktoria Olbryś – Gimnazjum Świętajno – 2:14,87 s
8. Julia Olbryś – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 2:15,86 s
9. Paulina Zaborowska – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 2:18,00 s
10. Dominika Darmofał – Gimnazjum Rozogi – 2:29,88 s
11. Kinga Leszczak – Gimnazjum Dźwierzuty – 2:36,68 s

Bieg na 1000m
1. Zuzanna Rosińska – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 3:52,19 s
2. Zuzanna Kozon – Gimnazjum Świętajno – 3:53,41 s
3. Weronika Bielawska – Gimnazjum Pasym – 3:53,63 s
4. Katarzyna Czopek – Gimnazjum Dźwierzuty – 3:59,57 s
5. Julia Pac – Gimnazjum Świętajno – 4:02,26 s
6. Daria Zadrożna – Gimnazjum Wielbark – 4:05,33 s
7. Zuzanna Popielarz – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 4:09,68 s
8. Kornelia Wilga – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 4:16,65 s
9. Martyna Zbrzyska – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 4:23,88 s
10. Dominika Kaczmarczyk – Gimnazjum Rozogi – 4:26,34 s
11. Angelika Rodzenko – Gimnazjum Dźwierzuty – 4:27,09 s

Skok w dal
1. Kamila Wachowska – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 4,52 m
2. Natalia Kozłowska – Gimnazjum Pasym – 4,51 m
3. Julia Darmofał – Gimnazjum Rozogi – 4,50 m
4. Patrycja Jasionowska – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 4,45 m
5. Klaudia Jastrzębska – Gimnazjum Pasym – 4,34 m
6. Weronika Paćkowska – Gimnazjum Wielbark – 4,29 m
7. Magdalena Lenkiewicz – Gimnazjum Świętajno – 4,20 m
8. Emilia Gwiazda – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 4,13 m
9. Emilia Deptuła – Gimnazjum Wielbark – 4,00 m
10. Marta Głąbowska – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 3,60 m
11. Wiktoria Olszewska – Gimnazjum Dźwierzuty – 3,50 m
12. Weronika Szymczak – Gimnazjum Dźwierzuty – 3,40 m

Pchniecie kulą
1. Emilia Gwiazda – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 9,05 m
2. Katarzyna Chaleńska – Gimnazjum Pasym – 8,76m
3. Gabriela Maliszewska – Gimnazjum Rozogi – 8,22 m
4. Klaudia Mysiorska – Gimnazjum Świętajno – 8,06 m
5. Agata Kosińska – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 8,05 m
6. Weronika Chudzik – Gimnazjum Pasym – 8,05 m
7. Anna Grabowska – Gimnazjum Świętajno – 7,96 m
8. Natalia Szymańska – Gimnazjum Rozogi – 7,87m
9. Diana Knizia – Gimnazjum Dźwierzuty – 7,84 m
10. Dagmara Choszczyk – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 7,70 m
11. Aleksandra Cicha – Gimnazjum Wielbark – 7,08 m
12. Kinga Padiasek - Koziej – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 6,58 m
13. Ola Lubera – Gimnazjum Dźwierzuty – 6,52 m

Sztafeta 4 x 100m

1. Gimnazjum Wielbark – 59,62 s
2. Gimnazjum Dźwierzuty – 1:01,95 s
3. Gimnazjum Sportowe Szczytno – 1:02,41 s
4. Gimnazjum Świętajno – 1:04,41 s
5. Gimnazjum z OI Nr 2 Szczytno – 1:05,94 s

Kategoria – Szkoły Gimnazjalne – chłopcy:
Bieg na 100m

1. Dawid Darmofał – Gimnazjum Dźwierzuty – 12,26 s
2. Cezary Rutkowski – Gimnazjum Świętajno – 12,44 s
3. Jakub Kuczewski – Gimnazjum Świętajno – 12,46 s

Bieg na 300m
1. Jakub Kuczewski – Gimnazjum Świętajno – 42,12 s
2. Kamil Szydłowski – Gimnazjum Świętajno – 42,92 s
3. Dawid Darmofał – Gimnazjum Dźwierzuty – 42,96 s
4. Mateusz Bedra – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 43,44 s
5. Julian Wróbel – Gimnazjum Pasym – 44,43 s
6. Mateusz Gołyński – Gimnazjum Rozogi – 44,68 s
7. Hubert Karcz – Gimnazjum Wielbark – 45,51 s
8. Jan Mazur – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 45,91 s
9. Wojciech Wardęcki – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 46,38 s
10. Grzegorz Roman – Gimnazjum Pasym – 47,29 s
11. Sebastian Bakuła – Gimnazjum Dźwierzuty – 46,82 s

Bieg na 600m
1. Andrzej Kaczmarczyk – Gimnazjum Świętajno – 1:39,84 s
2. Kacper Wasilewski – Gimnazjum Świętajno – 1:41,20 s
3. Sebastian Jóźwik – Gimnazjum Dźwierzuty – 1:42,51 s
4. Kamil Stachula – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 1:42,52 s
5. Kacper Jędrzejczyk – Gimnazjum Rozogi – 1:47,08 s
6. Michał Wieczorek – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 1:49,08 s
7. Jakub Gądek – Gimnazjum Wielbark – 1:49,17 s
8. Jakub Jędrzejczyk – Gimnazjum Rozogi – 1:49,20 s
9. Łukasz Rejner – Gimnazjum Sportowe – 1:50,12 s
10. Mateusz Michalewicz – Gimnazjum Dźwierzuty – 1:54,19 s
11. Paweł Mazurek – Gimnazjum Pasym – 1:55,51 s
11. Łukasz Fąk – Gimnazjum Pasym – 1:55,51 s
12. Wiktor Lis – Gimnazjum Sportowe – 2:06,04 s

Bieg na 1000m
1. Bartosz Samsel – Gimnazjum Świętajno – 3:05,84 s
2. Bartosz Kosiński – Gimnazjum Wielbark – 3:06,74 s
3. Wojciech Kuszmider – Gimnazjum Dźwierzuty – 3:13,08 s
4. Krystian Gąsiewski – Gimnazjum Wielbark – 3:13,80 s
5. Tomasz Komor – Gimnazjum Świętajno – 3:14,16 s
6. Tomasz Mężykowski – Gimnazjum Dźwierzuty – 3:17,21 s
7. Dominik Maciejewski – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 3:18,16 s
8. Mateusz Sendrowski – Gimnazjum Pasym – 3:21,10 s
9. Jakub Malec – Gimnazjum Pasym – 3:23,73 s
10. Jakub Pietrzykowski – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 3:26,67 s
11. Dawid Olber – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 3:27,94 s
12. Bartłomiej Woźniak – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 3:31,07 s
13. Łukasz Polańczuk – Gimnazjum Rozogi – 4:14,59 s
13. Jakub Kulas – Gimnazjum Rozogi – 4:14,59 s

Bieg na 2000m
1. Kacper Pichal – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 6:50,32 s
2. Karol Niski – Gimnazjum Pasym – 6:56,84 s
3. Kacper Dębek – Gimnazjum Pasym – 7:12,95 s
4. Piotr Pieloszczyk – Gimnazjum Świętajno – 7:20,38 s
5. Kamil Kozłowski – Gimnazjum Dźwierzuty – 7:23,26 s
6. Gabriel Sachajczuk – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 7:33,15 s
7. Patryk Marcińczyk – Gimnazjum Dźwierzuty – 7:35,46 s
8. Szymon Szczepanek – Gimnazjum Wielbark – 7:40,17 s
9. Amadeusz Sędek – Gimnazjum Rozogi – 7:57,00 s

Skok w dal
1. Kamil Szydłowski – Gimnazjum Świętajno – 5,59 m
2. Kacper Zajkowski – Gimnazjum Świętajno – 5,30 m
3. Julian Wróbel – Gimnazjum Pasym – 5,18 m
4. Jan Mazur – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 4,90 m
5. Gabriel Kąkolewski – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 4,89 m
6. Mariusz Głowicki – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 4,88 m
7. Przemysław Tworkowski – Gimnazjum Dźwierzuty – 4,85 m
7. Jakub Dunajewski – Gimnazjum Rozogi – 4,85 m
8. Alan Grochowski – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 4,81 m
9. Jakub Rzepecki – Gimnazjum Dźwierzuty – 4,80 m
10. Damian Kołodziejczyk – Gimnazjum Wielbark – 4,47 m
11. Hubert Karcz – Gimnazjum Wielbark – 4,39 m

Pchnięcie kulą
1. Wiktor Zyśk – Gimnazjum Rozogi – 11,43 m
2. Marcin Janowski – Gimnazjum Wielbark – 11,40 m
3. Paweł Zera – Gimnazjum Dźwierzuty – 10,81 m
4. Daniel Stolarczyk – Gimnazjum Rozogi – 10,81 m
5. Szymon Kowalski – Gimnazjum Pasym – 10,70 m
6. Kacper Maroszek – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 10,43 m
7. Radek Orzechowski – Gimnazjum Dźwierzuty – 10,30 m
8. Patryk Gryczka – Gimnazjum Pasym – 10,08 m
9. Andrzej Kaczmarczyk – Gimnazjum Świetajno – 9,97 m
10. Kacper Kuligowski – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 9,56 m
11. Paweł Domian – Gimnazjum Świętajno – 9,18 m
12. Tomasz Kaczmarczyk – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 8,58 m
13. Joahim Matłoch – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 8,15 m


Sztafeta 4 x 100m
1. Gimnazjum Świętajno – 50,56 s
2. Gimnazjum Rozogi – 52,35 s
3. Gimnazjum Sportowe – 52,37 s
4. Gimnazjum Wielbark – 53,15 s
5. Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 58,57 s

Szkoły Ponadgimnazjalne - Kategoria – dziewczęta:
Bieg na 100m

1. Dominika Osica – ZS nr 3 Szczytno – 14,73 s
2. Daria Chorąży – ZS nr 2 Szczytno – 15,17 s
3. Natalia Łapińska – ZS nr 1 Szczytno – 15,55 s
4. Aleksandra Czyż – ZS nr 2 Szczytno – 16,00 s
5. Klaudia Zapadka – ZS nr 1 Szczytno – 16,47 s
6. Wiktoria Wąsik – ZS nr 1 Szczytno – 16,60 s
7. Kinga Kaczyńska – ZS Rozogi – 17,69 s

Bieg na 200m

1. Magdalena Draba – ZS nr 2 Szczytno – 34,01 s
2. Klaudia Pliszka – ZS nr 2 Szczytno – 34,65 s
3. Julya Pek – ZS nr 3 Szczytno – 34,74 s
4. Daria Kordek – ZS nr 1 Szczytno – 35,40 s
5. Kinga Dębska – ZS nr 3 Szczytno – 36,58 s
6. Wiktoria Kaczmarczyk – ZS Rozogi – 36,86 s

Bieg na 400m
1. Justyna Orczyk – ZS nr 1Szczytno – 1:17,27 s
2. Klaudia Grabowska – ZS nr 2 Szczytno – 1:17,60 s
3. Kamila Grądzik – ZS nr 3 Szczytno – 1:28,08 s

Bieg na 800m

1. Kornelia Ochenkowska – ZS nr 1 Szczytno – 3:12,41 s
2. Joanna Purzycka – ZS nr 2 Szczytno – 3:20,82 s
3. Daria Szulc – ZS nr 1 Szczytno – 3:23,81 s

Skok w dal
1. Aleksandra Czyż – ZS nr 2 Szczytno – 4,14 m
2. Karolina Abramczyk – ZS nr 1 Szczytno – 4,11 m
3. Kamila Grądzik – ZS nr 3 Szczytno – 4,02 m
4. Daria Chorąży – ZS nr 2 Szczytno – 3,85 m
5. Joanna Ciebień – ZS nr 1 Szczytno – 3,79 m
6. Wiktoria Kaczmarczyk – ZS Rozogi – 3,63 m
7. Kinga Kaczyńska – ZS Rozogi – 3,28 m


Pchnięcie kulą
1. Natalia Łapińska – ZS nr 1 Szczytno – 8,20 m
2. Dominika Pliszka – ZS Rozogi – 7,88 m
3. Dominika Bancerek – ZS nr 3 Szczytno – 7,80 m
4. Kinga Kowalczyk – ZS nr 2 Szczytno – 7,30 m
5. Joanna Ciebień – ZS nr 2 Szczytno – 7,05 m



Sztafeta 4x100
1. ZS nr 3 Szczytno – 1:01,74 s
2. ZS nr 2 Szczytno – 1:02,16 s
3. ZS nr 1 Szczytno – 1:03,60 s

Szkoły Ponadgimnazjalne – Kategoria - chłopcy:
Bieg na 100 m

1. Dominik Smosarski – ZS nr 3 Szczytno – 10,68 s
2. Artur Królikowski – ZS nr 3 Szczytno – 12,01 s
3. Karol Pawelczyk – ZS Rozogi – 12,10 s
4. Paweł Pieńkos – ZS Rozogi – 12,48 s
5. Bartłomiej Kosiński – ZS nr 2 Szczytno – 12,76 s
6. Klaudiusz Kłos – ZS nr 1 Szczytno – 12,77 s
7. Adrian Jarema – ZS nr 1 Szczytno – 12,95 s
8. Michał Łada – ZS nr 2 Szczytno – 13,00 s

Bieg na 200m
1. Dominik Smosarski – ZS nr 3 Szczytno – 23,79 s
2. Arkadiusz Manelski – ZS nr 2 Szczytno – 29,42 s
3. Krzysztof Łada – ZS nr 1 Szczytno – 29,46 s
4. Rafał Zdunek – ZS nr 1 Szczytno – 29,52 s
5. Krystian Sitarski – ZS nr 2 Szczytno – 31,41 s
6. Igor Pac – ZS nr 3 Szczytno – 32,27 s

Bieg na 400m
1. Jakub Pliszka – ZS nr 1 Szczytno – 55,33 s
2. Michał Ruszczyk – ZS nr 3 Szczytno – 58,13 s
3. Mariusz Gajownik – ZS nr 2 Szczytno – 1:00,03 s
4. Maciej Rokicki – ZS nr 3 Szczytno – 1:04,86 s
5. Rafał Zdunek – ZS nr 1 Szczytno – 1:05,05 s
6. Marcin Kuszmider – ZS nr 2 Szczytno – 1:09,00 s

Bieg na 800m
1. Kamil Kuck – ZS nr 1 Szczytno – 2:18,41 s
2. Bartłomiej Sitarski – ZS nr 2 Szczytno – 2:29,41 s
3. Mateusz Lech – ZS nr 2 Szczytno – 2:32,08 s
4. Mateusz Drózd – ZS nr 3 Szczytno – 2:35,27 s
5. Konrad Lisewski – ZS nr 3 Szczytno – 2:37,62 s

Bieg na 1500m
1. Paweł Trzciński – ZS Rozogi – 4:45,41 s
2. Dawid Przybylski – ZS nr 3 Szczytno – 5:03,39 s
3. Tomasz Bojanowski – ZS nr 2 Szczytno – 5:16,90 s
4. Krystian Świerczyński – ZS nr 1 Szczytno – 5:27,58 s
5. Grzegorz Jawoszek – ZS nr 2 Szczytno – 5:34,37 s
6. Damian Dąbkowski – ZS nr 3 Szczytno – 5:51,87 s

Skok w dal
1. Dominik Kunce – ZS nr 3 Szczytno – 5,55 m
2. Rafał Złotkiewicz – ZS nr 2 Szczytno – 5,43 m
3. Wiktor Jędrzejczyk – ZS nr 2 Szczytno – 5,31 m
4. Paweł Pieńkos – ZS Rozogi – 5,29 m
5. Karol Pawelczyk – ZS Rozogi – 5,24 m
6. Paweł Bryszewski – ZS nr 1 Szczytno – 5,09 m
7. Wiktor Burdyński – ZS nr 3 Szczytno – 5,03 m
8. Konrad Nikołajczyk – ZS nr 1 Szczytno – 4,91 m



Pchnięcie kulą
1. Konrad Bukowiecki – ZS nr 3 Szczytno – 17,66 m
2. Dominik Popielarczyk – ZS nr 1 Szczytno – 10,91 m
3. Jakub Markowski – ZS nr 2 Szczytno – 10,81 m
4. Mateusz Mydło – ZS nr 1 Szczytno – 10,55 m
5. Łukasz Kaczmarczyk – ZS Rozogi – 10,02 m
6. Krystian Świercz – ZS nr 2 Szczytno – 9,29 m

Sztafeta 4 x 100m
1. ZS nr 3 Szczytno – 46,78 s
2. ZS nr 2 Szczytno – 50,41 s

Trzem pierwszym zawodnikom i zawodniczkom w każdej kategorii i konkurencji wręczono pamiątkowe dyplomy i medale