BIPePUAPRODO
menu

Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych.

2016-11-02 13:00:28 (ost. akt: 2016-11-02 14:07:02)

27 Października na terenach zielonych przy Gimnazjum w Świętajnie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych.

W zawodach udział wzięły szkoły z całego Województwa Warmińsko – Mazurskiego łącznie 875 uczniów. Każdy z zawodników po biegu otrzymał gorący posiłek. Doskonała organizacja zawodów była możliwa dzięki współpracy W-M SZS, Powiatowego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Szczytnie, władzom gminy, dyrekcji gimnazjum w Świętajnie w osobie Pani Urszuli Rochmalskiej oraz nauczyciela Pana Marcina Tańskiego.



Szkoły Podstawowe:

Dziewczęta - 600 metrów:
1. SP Samorządowa Nr 2 Iława
2. SP nr 4 Giżycko
3. SP nr 7 Giżycko
4. SP nr 3 Pasłęk
5. SP nr 1 Pisz
6. SP Wielbark
7. SP nr 22 Olsztyn
8. SP nr 3 Morąg
9. SP nr 3 Bartoszyce
10. SP nr 4 Iława
11. SP nr 9 Olsztyn
12. SP nr 5 Braniewo
13. SP Świętajno

Chłopcy - 800 metrów:
1. SP Samorządowa Nr 2 Iława
2. SP nr 1 Pisz
3. SP nr 2 Pasłęk
4. SP nr 3 Olecko
5.SP nr 7 Giżycko
6.SP nr 22 Olsztyn
7.SP nr 3 Giżycko
8.SP nr 3 Braniewo
9.SP nr 7 Bartoszyce
10.SP nr 2 Nowe Miasto Lubawskie
11.SP nr 2 Morąg
12.SP nr 18 Olsztyn
13.SP Świętajno
14.ZS SP nr 1 Bartoszyce

Gimnazja:

Dziewczęta - 800 metrów:
1.Gim nr 1 Giżycko
2.Gim nr 7 Olsztyn
3.Gim nr 2 Giżycko
4.Gim nr 2 Braniewo
5. ZS Gim Młynary
6. Gim nr 23 Olsztyn
7. Gim nr 2 Ostróda
8. Gim nr 2 Iława
9. Gim Dźwierzuty
10.Gim Węgorzewo
11.Gim Pozezdrze
12.Gim Samorządowe nr 1 Iława
13.Publiczne Gimnazjum Stębark
14.Gim nr 2 Szczytno
15.Gim nr 1 Morąg


Chłopcy - 1000 metrów:
1.Gim nr 2 Giżycko
2.Gim nr 7 Olsztyn
3.ZS Gim Młynary
4.Gim nr 2 Morąg
5.Publiczne Gimnazjum Stębark
6. Gim Bisztynek
7. ZS Gim Bielice
8. ZS nr 1 Gimnazjum Bartoszyce
9. Gim nr 2 Braniewo
10.ZS Publiczne Gimnazjum Kisielice
11.Gimnazjum Świętajno
12.Gim nr 2 Ostróda
13.Gim nr 1 Giżycko
14. Gim Rybno
15.Gim Dźwierzuty
16.Gim Samorządowe nr 1 Iława
17. Gim nr 2 Szczytno
18.Gim Węgorzewo
19.Gim nr 2 Orzysz
20. Gim nr 2 Iława

Szkoły Ponadgimnazjalne:

Dziewczęta - 800 metrów:
1.ZS Ogólnokształcących Iława
2.ZS nr 2 Szczytno
3.LO ZSZ Giżycko
4. I LO Pisz
5. ZS Chemicznych i Ogólnokształcących Olsztyn
6. I LO Elbląg
7. II LO Giżycko

Chłopcy - 1000 metrów:
1.ZS Ogólnokształcących Iława
2.ZS im BOH. Września1939 Iława
3. ZS Ekonomicznych i Technicznych Pasłęk
4.ZS Mechaniczno-Elektrycznych Ełk
5. ZS nr 2 Szczytno
6. LO ZDZ Giżycko
7. I LO Pisz
8. LO Orzysz