BIPePUAPRODO
menu

Szczycieński Bieg Niepodległości

2016-11-08 08:51:24 (ost. akt: 2016-11-08 11:32:40)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie oraz Klub Biegacza „JURUND” Szczytno i Zespół Szkół nr 1 w Szczytnie zorganizowały dnia 06.11.2016 r. ,,Szczycieński Bieg Niepodległości”.

Zawody odbyły się na Placu Juranda, a zawodnicy biegli dookoła Jeziora Dużego Domowego. W ramach imprezy odbyły się: Mały Szczycieński Bieg Niepodległości dla szkół podstawowych – 100 uczniów, oraz gimnazjalnych – 41 uczniów, bieg główny, w którym udział wzięło 350 zawodników, marsz na kijkach – 50 zawodników, jazda na rolkach – 19 zawodników. Łącznie w „Szczycieńskim Biegu Niepodległości” udział wzięło 560 osób.

Klasyfikacja końcowa: Mały Szczycieński Bieg Niepodległości



Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy I – III dziewczęta
1. Tyczyńska Nadia
2. Dudek Zuzanna
3. Kojro Alicja

Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy I – III chłopcy
1. Warcholak Krzysztof
2. Olifirko Lucjan
3. Szyszka Michał

Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy IV – VI dziewczęta
1. Abramczyk Maria
2. Murach Maja
3. Dudziec Martyna

Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy IV – VI chłopcy
1. Głąbowski Stanisław
2. Kołakowski Maciej
3. Michalczak Maksymilian

Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy gimnazjalne dziewczęta
1. Bojanowska Anna
2. Rosińska Zuzanna
3. Motulewicz Patrycja

Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy gimnazjalne
1. Gąsiewski Krystian
2. Kozłowski Kamil
3. Rożenko Michał

Klasyfikacja końcowa: Szczycieński Bieg Niepodległości




Kategoria: Generalna Kobiet
1. Lisowska Aleksandra
2. Gosk Anna
3. Sudzińska Mariola

Kategoria: Generalna Mężczyzn
1. Pszczółkowski Paweł
2. Grygo Paweł
3. Spustek Marcin

Kategoria: Kobiety 16-19 lat
1. Pietruczuk Alicja
2. Sasin Klaudia
3. Pliszka Klaudia

Kategoria: Mężczyźni 16-19 lat
1. Trzciński Paweł
2. Bojanowski Tomasz
3. Chełstowski Kamil

Kategoria: Kobiety 20-35 lat
1. Jacyszyn Monika
2. Emilia Gołdap
3. Żebrowska Joanna

Kategoria: Mężczyźni 20-35 lat
1. Filipowicz Tomasz
2. Dąbkowski Przemysław
3. Brynda Marcin

Kategoria: Kobiety 36-50 lat
1. Gawrońska Beata
2. Majewska Sylwia
3. Murach Sylwia

Kategoria: Mężczyźni 36-50 lat
1. Symerewicz Marek
2. Krzyżanowski Karol
3. Bryła Artur

Kategoria: Kobiety 51-60 lat
1. Kulesza Małgorzata
2. Siwczak Izabela
3. Figat Alina

Kategoria: Mężczyźni 51-60 lat
1. Długosz Marek
2. Kulesza Bogusław
3. Kuszpa Andrzej

Kategoria: Mężczyźni powyżej 60 lat
1. Klepacki Tomasz
2. Zapadka Stanisław
3. Parcheta Andrzej


Szczegółowe wyniki:
kategorie-8164
open-8165

Wszyscy zawodnicy Szczycieńskiego Biegu Niepodległości otrzymali pamiątkowe medale oraz koszulki okolicznościowe.. Trójka najlepszych zawodników i zawodniczek Małego Szczycieńskiego Biegu Niepodległości i Biegu Głównego w każdej kategorii otrzymała puchary. Uczestnicy biegu, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca w kategorii generalnej mężczyzn i kobiet otrzymali nagrody pieniężne, które wręczał Starosta Szczycieński Jarosław Matłach.







www.facebook.com/pcstir