BIPePUAP
menu

Powiatowa Gala Sportu Szkolnego 2016

2016-12-13 09:00:58 (ost. akt: 2016-12-13 14:12:00)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało dnia 09.12.2016r. w auli Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie „Powiatową Galę Sportu Szkolnego”.

Na gali wyróżnieni zostali uczniowie oraz nauczyciele szkół Powiatu Szczycieńskiego, którzy osiągali najwyższe wyniki w zawodach sportowych w roku szkolnym 2015/2016. Dodatkowo nagrodzone zostały najbardziej usportowione szkoły powiatu.

Galę uroczyście otworzył Jarosław Matłach – Starosta Powiatu Szczycieńskiego. Imprezę swoją obecnością zaszczycili licznie zaproszeni goście – Jarosław Matłach, Przewodniczący Szkolnego Związku Sportowego Wacław Wasiela, Wójtowie, Burmistrzowie i Dyrektorzy z poszczególnych szkół z Powiatu Szczycieńskiego oraz Sponsorzy Renata Chorążewicz Dyrektor Kaufland Szczytno, Grzegorz Skalik Właściciel Firmy Skalik w Świętajnie, Bolesław i Wojciech Zaborowski Właściciele Firmy Moto Centrum Zaborowski w Szczytnie, Mariusz Szerszeń Właściciel Fabryki Klimatu, Andrzej Garlikowski Prezes Safilin oddział w Szczytnie, Krzysztof Karwowski Prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie, Mariusz Spychał Właściciel Firmy WPZ Lemany, Dariusz Bryczkowski Właściciel Zakładu Cukierniczego w Szczytnie.

NAJLEPSI SPORTOWCY POSZCZEGÓLNYCH GMIN
POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016:



Szkoły Podstawowe – dziewczęta
Gmina Pasym
1. Wiktoria Tworkowska – SP. Pasym
2. Sandra Wierzba – SP. Pasym
3. Nikola Bielawska – SP. Pasym

Gmina Wielbark
1. Klara Sentowska – SP. Wielbark
1. Maria Owczarek – SP. Wielbark
2. Julia Kaczmarczyk – SP. Wielbark

Gmina Świętajno
1. Wiktoria Templin – SP. Świętajno
1. Natalia Dąbkowska – SP. Świętajno
1. Patrycja Templin – SP. Świętajno

Gmina Rozogi
1. Anna Turek – SP. Rozogi
1. Angelika Bałdyga – SP. Rozogi
1. Oliwia Zołud – SP. Rozogi

Gmina Dźwierzuty
1. Zuzanna Smolińska – SP. Rumy
2. Weronika Wyrwas – SP. Rumy
3. Oliwia Więcek – SP. Rumy

Gmina Miejska Szczytno
1. Dorota Pajewska – SP. nr 6 Szczytno
1. Monika Horodyska – SP. nr 6 Szczytno
1. Kinga Gomółka - Kulas – SP. nr 6 Szczytno

Gmina Jedwabno
- Nikt nie brał udziału

Gmina Wiejska Szczytno
- Nikt nie brał udziału

Szkoły Podstawowe – chłopcy
Gmina Miejska Szczytno
1. Jakub Kotula – SP. nr 6 Szczytno
2. Mateusz Caliński – SP. nr 3 Szczytno
2. Piotr Pietrzak – SP. nr 3 Szczytno

Gmina Pasym
1. Piotrek Kowalski – SP. Pasym
2. Maciej Krysiak – SP. Pasym
2. Alex Adamczyk – SP. Pasym

Gmina Wielbark
1. Marcin Sasin – SP. Wielbark
2. Jakub Pliszka – SP. Wielbark
3. Kacper Szepczyński – SP. Wielbark

Gmina Świętajno
1. Adam Obidziński – SP. Świętajno
2. Kacper Malon – SP. Świętajno
3. Konrad Szostak – SP. Świętajno
3. Jakub Więcek – SP. Kolonia

Gmina Rozogi
1. Kacper Gądek – SP. Rozogi
1. Łukasz Gądek – SP. Rozogi
1. Karol Polańczuk – SP. Rozogi

Gmina Dźwierzuty
1. Maciej Sztura – SP. Dźwierzuty
1. Dawid Korny – SP. Dźwierzuty
1. Jakub Burchacki – SP. Rumy

Gmina Jedwabno
1. Łukasz Krajza – SP. Jedwabno
1. Piotr Kowalczyk – SP. Jedwabno

Gmina Wiejska Szczytno
1. Kacper Ceberek – SP. Olszyny
1. Kamil Lis – SP. Olszyny
1. Wiktor Gutowski – SP. Olszyny

Szkoły gimnazjalne – dziewczęta

Gmina Wielbark
1. Magdalena Antoń – Gim. Wielbark
2. Patrycja Gomułkiewicz – Gim. Wielbark
3. Aneta Piórkowska – Gim. Wielbark

Gmina Pasym
1. Paulina Majewska – Gim. Pasym
1. Klaudia Jastrzębska – Gim. Pasym
2. Natalia Kozłowska – Gim. Pasym

Gmina Świętajno
1. Magdalena Lenkiewicz – Gim. Świętajno
2. Anna Więcek – Gim. Świętajno
3. Julia Pac – Gim. Świętajno

Gmina Dźwierzuty
1. Sandra Polusik – Gim. Dźwierzuty
2. Diana Knizia – Gim. Dźwierzuty
3. Sandra Suchowiecka – Gim. Dźwierzuty

Gmina Rozogi
1. Magdalena Stań – Gim. Rozogi
2. Julia Darmofał – Gim. Rozogi
2. Gabriela Maliszewska – Gim. Rozogi

Gimnazjum Sportowe
1. Emilia Gwiazda – Gim. Sportowe Szczytno
2. Agata Gąska – Gim. Sportowe Szczytno
2. Julia Wojciechowska – Gim. Sportowe Szczytno

Gmina Miejska Szczytno
1. Zuzanna Rosińska – Gim. nr 2 Szczytno
2. Kamila Wachowska – Gim. nr 2 Szczytno
3. Paulina Zaborowska – Gim. nr 2 Szczytno

Gmina Jedwabno
1. Wiktoria Samsel – Gim. Jedwabno
1. Julia Stachowicz – Gim. Jedwabno
1. Natalia Kowalczyk – Gim. Jedwabno

Gmina Wiejska Szczytno
- Nikt nie brał udziału


Szkoły gimnazjalne – chłopcy

Gmina Pasym
1. Szymon Kowalski – Gim. Pasym
2. Kacper Dębek – Gim. Pasym
3. Julian Wróbel – Gim. Pasym

Gimnazjum Sportowe
1. Bartłomiej Woźniak – Gim. Sportowe Szczytno
2. Jan Mazur – Gim. Sportowe Szczytno
3. Szymon Caliński – Gim. Sportowe Szczytno

Gmina Miejska Szczytno
1. Gabriel Sachajczuk – Gim. nr 2 Szczytno
2. Dawid Olber – Gim. nr 2 Szczytno
3. Michał Wieczorek – Gim. nr 2 Szczytno
3. Michał Deptuła – Gim. nr 1 Szczytno

Gmina Wielbark
1. Krystian Gąsiewski – Gim. Wielbark
2. Bartosz Kosiński – Gim. Wielbark
3. Jakub Gądek – Gim. Wielbark
3. Aleksander Niski – Gim. Wielbark

Gmina Rozogi
1. Daniel Stolarczyk – Gim. Rozogi
2. Amadeusz Sęder – Gim. Rozogi
3. Mateusz Gołyński – Gim. Rozogi

Gmina Dźwierzuty
1. Sebastian Jóźwik – Gim. Dźwierzuty
2. Szymon Chrzanowski – Gim. Dźwierzuty
3. Sebastian Bakuła – Gim. Dźwierzuty

Gmina Jedwabno
1. Krzysztof Kopeć – Gim. Jedwabno
1. Michał Krajza – Gim. Jedwabno
1. Patryk Kowalczyk – Gim. Jedwabno

Gmina Wiejska Szczytno
1. Krzysztof Brzostek – Gim. Olszyny
1. Igor Gutowski – Gim. Olszyny
1. Krzysztof Krawczyk – Gim. Olszyny

Gmina Świętajno
1. Andrzej Kaczmarczyk – Gim. Świętajno
2. Piotr Pieloszczyk – Gim. Świętajno
3. Jakub Kuczewski – Gim. Świętajno


Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta:

Zespół Szkół nr 1 Szczytno
1. Natalia Łapińska
2. Kornelia Ochenkowska
3. Wiktoria Wąsik

Zespół Szkół nr 2 Szczytno
1. Kinga Pliszka
2. Klaudia Pliszka
3. Joanna Purzycka

Zespół Szkół nr 3 Szczytno
1. Gabriela Kęszczyk
2. Zuzanna Dąbkowska
3. Kinga Dębska

Zespół Szkół Rozogi
1. Wiktoria Kaczmarczyk
2. Patrycja Dorocka
2. Karolina Pac

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy:

Zespół Szkół nr 1 Szczytno
1. Kamil Kuck
2. Jakub Pliszka
3. Krystian Świerczyński

Zespół Szkół nr 2 Szczytno
1. Tomasz Bojanowski
2. Arkadiusz Manelski
3. Adam Kulawczyk

Zespół Szkół nr 3 Szczytno
1. Michał Ruszczyk
2. Tomasz Pajewski
3. Dawid Rybiński

Zespół Szkół Rozogi
1. Paweł Trzciński
2. Paweł Pieńkos
2. Karol Pawelczyk





NAJLEPSI SPORTOWCY W POWIECIE SZCZYCIEŃSKIM
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016:



Szkoły podstawowe – dziewczęta
1. Wiktoria Tworkowska – SP. Pasym
2. Dorota Pajewska – SP. nr 6 Szczytno
2. Monika Horodyska – SP. nr 6 Szczytno
2. Kinga Gomółka - Kulas – SP. nr 6 Szczytno

Szkoły podstawowe – chłopcy
1. Jakub Kotula – SP. nr 6 Szczytno
2. Mateusz Caliński – SP. nr 3 Szczytno
2. Miłosz Gacioch – SP. nr 3 Szczytno
2. Piotr Pietrzak – SP. nr 3 Szczytno

Szkoły gimnazjalne – dziewczęta
1. Magdalena Antoń – Gim. Wielbark
2. Patrycja Gomułkiewicz – Gim. Wielbark
3. Aneta Piórkowska – Gim. Wielbark

Szkoły gimnazjalne – chłopcy
1. Sebastian Jóźwik – Gim. Dźwierzuty
2. Szymon Chrzanowski – Gim. Dźwierzuty
3. Sebastian Bakuła – Gim. Dźwierzuty

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta
1. Natalia Łapińska – ZS nr 1 Szczytno
2. Gabriela Kęszczyk – ZS nr 3 Szczytno
3. Zuzanna Dąbkowska – ZS nr 3 Szczytno

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy
1. Michał Ruszczyk – ZS nr 3 Szczytno
2. Kamil Kuck – ZS nr 1 Szczytno
3. Tomasz Pajewski – ZS nr 3 Szczytno


NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO Z NAJWIĘKSZYMI OSIĄGNIĘCIAMI NA ZAWODACH SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016:



• Piotr Lisewski, ZS nr 3 Szczytno
• Krzysztof Janowski, ZS nr 3 Szczytno
• Kamil Ziółek, Gim. Dźwierzuty
• Paweł Cegielski, SP nr 3 Szczytno
• Anna Rybińska, SP nr 6 Szczytno
• Iwona Olbryś, SP nr 6 Szczytno
• Józef Zdunek, ZS nr 1 Szczytno
• Jarosław Polak, Gim. Wielbark
• Janina Miłek, SP. Rozogi
• Marcin Tański, Gim. Świętajno



NAJBARDZIEJ USPORTOWIONE SZKOŁY POWIATU SZCZYCIEŃSKIEGO 2015/2016



Szkoły podstawowe do 150 uczniów:
1. Szkoła Podstawowa Rumy
2. Szkoła Podstawowa Tylkowo
3. Szkoła Podstawowa Kolonia
4. Szkoła Podstawowa Spychowo
5. Szkoła Podstawowa Jeruty
6. Szkoła Podstawowa Orzyny

Szkoły podstawowe powyżej 150 uczniów:
1. Szkoła Podstawowa Nr 6 Szczytno
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 Szczytno
3. Szkoła Podstawowa Wielbark
4. Szkoła Podstawowa Pasym
5. Szkoła Podstawowa Rozogi
6. Szkoła Podstawowa Dźwierzuty

Szkoły gimnazjalne:
1.Gimnazjum Sportowe Szczytno
2. Gimnazjum Świętajno
3.Gimnazjum Wielbark
4.Gimnazjum Dźwierzuty
5.Gimnazjum Rozogi
6.Gimnazjum Nr 2 w Szczytnie

Szkoły ponadgimnazjalne:
1. Zespół Szkół Nr 3
2. Zespół Szkół Nr 2
3. Zespół Szkół Nr 1
4. Zespół Szkół Rozogi


Wójtowie wyróżnieni podczas Gali Sportu za wspieranie sportu szkolnego w Powiecie Szczycieńskim



Grzegorz Zapadka
Wójt Gminy Wielbark

Sławomir Wojciechowski
Wójt Gminy Szczytno

Cezary Łachmański
Burmistrz Miasta i Gminy Pasym

Alicja Kołakowska
Wójt Gminy ŚWIĘTAJNO

Marianna Bogusława Szydlik
Wójt Gminy Dźwierzuty

Sławomir Ambroziak
Wójt Gminy Jedwabno

Zbigniew Kudrzycki
Wójt Gminy Rozogi

Danuta Górska
Burmistrz Miasta Szczytno

Sponsorzy wyróżnieni podczas Gali Sportu w ramach podziękowania za wsparcie w organizacji zawodów sportowych w Powiecie Szczycieńskim



• Renata Chorążewicz Dyrektor Kaufland Szczytno,
• Grzegorz Skalik Właściciel Firmy Skalik w Świętajnie,
• Bolesław i Wojciech Zaborowski Właściciel Firmy Moto Centrum Zaborowski w Szczytnie,
• Mariusz Szerszeń Właściciel Fabryki Klimatu,
• Andrzej Garlikowski Prezes Safilin oddział w Szczytnie,
• Krzysztof Karwowski Prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie,
• Mariusz Spychał Właściciel Firmy WPZ Lemany.
• Dariusz Bryczkowski Właściciel Zakładu Cukierniczego w Szczytnie.


Dyrektorzy Szkół Powiatu Szczycieńskiego za pomoc w organizacji zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży szkolnej.


1. Dyr. ZS Nr 1 w Szczytnie Pani Małgorzata Folga
2. Dyr. ZS Nr 2 w Szczytnie Pani Danuta Maroszek
3. Dyr. ZS Nr 3 w Szczytnie Pani Mariola Jaworska
4. Dyr. Gim. Świętajno Pani Urszula Rochmalska
5. Dyr. Gim. Dźwierzuty Pan Zdzisław Manelski
6. Dyr. ZS Pasym Pani Ewa Elżbieta Dyrda
7. Dyr. ZS Wielbark Pan Jerzy Szczepanek
8. Dyr. Gim. Rozogi Pani Krystyna Brzostek
9. Dyr. Gim. Nr 2 w Szczytnie Pani Małgorzata Afanasjew
10. Dyr. SP Nr 3 w Szczytnie Pani Grażyna Wrona-Janowska
11. Dyr. SP Rumy Pani Hanna Fabiańska
12. Dyr. SP Tylkowo Pan Jan Suchan
13. Dyr. SP Nr 6 w Szczytnie Pani Grażyna Zielińska