BIPePUAP
menu

Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

2017-04-10 14:40:49 (ost. akt: 2017-04-10 14:55:52)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie w dniu 7.04.2017r. zorganizowało „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych”.

Zawody odbyły się na stadionie oraz terenach zielonych przy Gimnazjum w Świętajnie. W zawodach wzięło udział 304 zawodników
i zawodniczek.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta – bieg na 600m
1. Ewa Gołaszewska – SP Pasym
2. Wiktoria Tomaszewska – SP Pasym
3. Weronika Kowalczyk – SP Wielbark
4. Weronika Kostyk – SP Kolonia
5. Laura Zawrotna – SP Pasym
6. Łucja Obidzińska – SP Pasym
7. Nadia Tańska – SP Świętajno
8. Wiktoria Chudzik – SP Pasym
9. Agata Wiśniewska – SP Rozogi
10. Natalia Szydłowska – SP Świętajno

Kategoria: Szkoły Podstawowe – Dziewczęta – bieg na 800m
1. Julia Kozioł – SP Kolonia
2. Maria Abramczyk – SP Wielbark
3. Konstancja Jarema – SP Wielbark
4. Milena Dzierlatka – SP Klon
5. Oliwia Więcek – SP Dąbrowy
6. Nikola Kaczmarczyk – SP Rozogi
7. Wiktoria Łukowska – SP Rozogi
8. Klaudia Bryszka – SP Wielbark
9. Ewa Krasula – SP Pasym
10. Aleksandra Starska – SP Wielbark


Kategoria: Szkoły Podstawowe – Chłopcy – bieg na 800m

1. Dawid Szlaga – SP Wielbark
2. Bartosz Tomaszewski – SP Pasym
3. Kacper Lis – SP Klon
4. Emil Chełstowski – SP Pasym
5. Piotr Samsel – SP Dąbrowy
6. Błażej Osojla – SP Rumy
7. Maciej Wach – SP Świętajno
8. Kacper Gądek – SP Rozogi
9. Norbert Stolarczyk – SP Rozogi
10. Karol Bryszewski – SP Dabrowy



Kategoria: Szkoły Podstawowe – Chłopcy – bieg na 1000m
1. Konrad Ejdys – SP Wielbark
2. Kacper Urban – SP Kolonia
3. Kacper Malon – SP Świętajno
4. Damian Tański – SP Wielbark
5. Mateusz Małż – SP Rozogi
6. Wiktor Wyppich – SP Wielbark
7. Patryk Kijak – SP Pasym
8. Piotr Kowalski – SP Pasym
9. Szymon Pszczółkowski – SP Rozogi
10. Mateusz Sedziński – SP Wielbark

Kategoria: Gimnazja – Dziewczęta – bieg na 1000m
1. Anna Bojanowska – GIM Dźwierzuty
2. Monika Horodyska – GIM Sportowe Szczytno
3. Gabriela Niedźwiecka – GIM Dźwierzuty
4. Maria Owczarek – GIM Wielbark
5. Dominika Kurnicka – GIM nr 2 Szczyno
6. Weronika Grzególska – GIM Dźwierzuty
7. Paulina Choszczyk – GIM Dźwierzuty
8. Paulina Lesińska – GIM nr 2 Szczytno
9. Martyna Sudoł – GIM Sportowe Szczytno
10. Sandra Wierzba – GIM Pasym

Kategoria: Gimnazja – Dziewczęta – bieg na 1500m
1. Madgalena Antoń – GIM Wielbark
2. Zuzanna Rosińska – GIM nr 2 Szczytno
3. Sandra Suchowiecka – GIM Dźwierzut
4. Karolina Majewska – GIM Pasym
5. Martyna Wyrostek – GIM nr 2 Szczytno
6. Kamila Wachowska – GIM nr 2 Szczytno
7. Karolina Szatyłowicz – GIM Wielbark
8. Weronika Szczepańska – GIM Wielbark
9. Roksana Leszczak – GIM Dźwierzuty
10. Julia Olech – GIM Wielbark


Kategoria: Gimnazja – Chłopcy – bieg na 1500m
1. Bartłomiej Szczepanek – GIM Świętajno
2. Mariusz Siekerski – GIM Świętajno
3. Jakub Sztura – GIM Dźwierzut
4. Bartosz Niksa – GIM Sportowe Szczytno
5. Mateusz Kozioł – GIM Świętajno
6. Maciej Sytura – GIM Dźwierzuty
7. Dawid Korny – GIM Dźwierzuty
8. Kacper Szczepański – GIM Wielbark
9. Maciej Zieliński – GIM Dźwierzuty
10. Patryk Tański – GIM Wielbark


Kategoria: Gimnazja – Chłopcy – bieg na 2000m
1. Aleksander Wysocki-Urban – GIM Świętajno
2. Daniel Zbrzewski – GIM Świętajno
3. Krystian Gąsiewski – GIM Wielbark
4. Mateusz Sędrowski – GIM Pasym
5. Gabriel Sachajczuk – GIM nr 2 Szczytno
6. Aleksander Niski – GIM Wielbark
7. Wojciech Kuszmider – GIM Dźwierzuty
8. Kacper Dębek – GIM Pasym
9. Mateusz Walczak – GIM Pasym
10. Adam Szczęsny – GIM nr 2 Szczytno


Trzej pierwsi zawodnicy i zawodniczki w każdej kategorii otrzymali dyplomy oraz medale z tabliczkami. Dziesiątka najlepszy biegaczy w swoich kategoriach uzyskała awans do zawodów wojewódzkich, w których będą reprezentować Powiat Szczycieński. Zawody Wojewódzkie odbędą się w ostatnim tygodniu kwietnia.