BIPePUAPRODO
menu

Wyniki Biegu Jagienki 2017

2017-05-17 09:24:55 (ost. akt: 2017-05-17 10:19:18)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie oraz Klub Biegacza „JURUND” Szczytno zorganizowały dnia 07.04.2017 r. "Bieg Jagienki".

Klasy 1-3 dziewczęta

1. Tyczyńska Nadia
2. Kojro Alicja
3. Dudek Zuzanna
4. Sadłowska Agata
5. Litwiejko Paulina
6. Oleszkiewicz Amelia
7. Zieja Maja
8. Rożek Emilia
9. Biruk Matylda
10. Tabaka Zofia
11. Gajewska Małgorzata
12. Zyskowska Miłka
13. Konstanty Karolina
14. Orlińska Magdalena
15. Godlewska Maja
16. Skowrońska Maja
17. Kalarus Dorota
18. Rozicka Małgorzata
19. Piotrowska Amelia
20. Farian Gabriela
21. Stawiarz Katarzyna
22. Godlewska Milena
23. Gajewska Agnieszka

Klasy 1-3 chłopcy

1. Berkowski Wiktor
2. Warcholak Krzysztof
3. Jakubcewicz Dawid
4. Kiernozek Bartosz
5. Przybylski Damian
6. Orzoł Szymon
7. Kiernozek Łukasz
8. Łachacz Michał
9. Jerzok Eryk
10. Majewski Aleksander
11. Krysiak Szymon
12. Zyskowski Mieszko
13. Oleszkiewicz Aleksander
14. Berkowski Wiktor
15. Wojtkowski Oliwier
16. Rozicki Jan
17. Maciorowski Filip
18. Soliwoda Mateusz
19. Jarzewski Gustaw
20. Szok Filip
21. Rawa Filip
22. Wyszyński Michał
23. Zyskowski Tyberiusz
24. Rawa Olaf

Klasy 4-6 dziewczęta

1. Murach Maja
2. Gołaszewska Ewa
3. Mazurowicz Wiktoria
4. Piekarowicz Helena
5. Klinicka Marianna
6. Rogacz Maja
7. Uminska Zuzanna
8. Orlińska Julia
9. Krasińska Oliwia
10. Dudziec Mrtyna
11. Tymińska Paulina
12. Gajewska Alicja
13. Tymińska Martyna
14. Zieja Paulina
15. Kienigsman Agata
16. Paczkowska Eliza
17. Gajewska Aleksandra
18. Dec Julia
19. Sadłowska Anna
20. Filipiak Judyta
21. Dąbrowska Patrycja
22. Kowalczyk Wiktoria

Klasy 4-6 chłopcy

1. Gajownik Wiktor
2. Klinicki Cezary
3. Zaborowski Michał
4. Sinkiewicz Mikołaj
5. Krysiak Maciej
6. Chorążewicz Szymon
7. Urbal Szymon
8. Kienigsman Jakub
9. Głąbowski Stanisław
10. Żyliński Natan
11. Kaliszewski Maciej
12. Szok Kamil
13. Kordek Wiktor
14. Popiało Mieszko
15. Kandybowicz Filip
16. Zakrzewski Wiktor
17. Farian Tymoteusz
18. Magnuszewski Michał
19. Wójcik Krzysztof

Gimnazja klasy 1-3 dziewczęta

1. Antoń Magdalena
2. Bojanowska Anna
3. Majewska Karolina
4. Antosiak Anna
5. Brzózka Maja
6. Piórkowska Aneta
7. Kępińska Julia
8. Sentowska Klara
9. Kostrzewa Karolin
10. Cwalińska Natalia
11. Massanek Alicja
12. Gwiazda Paulina
13. Krysiak Dominika
14. Wanowicz Dominika

Gimnazja klasy 1-3 chłopcy

1. Wysocki - Urban Aleksander
2. Piórkowski Kacper
3. Winnik Wiktor
4. Rozicki Szymon
5. Piekarowicz Stanisław
6. Żabiński Sylwester
7. Berka Marcin
8. Szurnicki Seweryn
9. Pawelczyk Maksymilian