BIPePUAPRODO
menu

Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

2017-05-22 14:39:36 (ost. akt: 2017-05-23 21:31:32)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało dnia 19.05.2017 r. na Stadionie Leśnym w Szczytnie „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych”.

W zawodach wzięły udział 4 szkoły ponadgimnazjalne: Zespół Szkół nr 1 Szczytno, Zespół Szkół nr 2 Szczytno, Zespół Szkół nr 3 Szczytno, Zespół Szkół Rozogi oraz 7 gimnazjów: Gimnazjum z OI nr 2 w Szczytnie, Gimnazjum w Wielbarku, Gimnazjum w Dźwierzutach, Gimnazjum w Rozogach, Gimnazjum w Pasymiu, Gimnazjum w Świętajnie, Gimnazjum Sportowe w Szczytnie.
W zawodach wzięło udział 228 zawodników i zawodniczek ze szkół ponadgimnazjalnych oraz z gimnazjów.


Szkoły gimnazjalne – Kategoria – dziewczęta:
Bieg na 100m

1. Darmofał Julia – Gimnazjum Rozogi – 14,47 s
2. Bojanowska Anna – Gimnazjum Dźwierzuty – 14,93 s
3. Kramek Adrianna – Gimnazjum Sportowe – 15,41 s
4. Niemyjska Wiktoria – Gimnazjum Dźwierzuty – 15,45 s
5. Bubrowiecka Patrycja – Gimnazjum Rozogi – 15,50 s
6. Jagiełło Daria – Gimnazjum Sportowe – 15,62 s
7. Sznitka Aleksandra – Gimnazjum Wielbark – 15,91 s
8. Polonis Martyna – Gimnazjum Wielbark – 16,11 s

Bieg na 300m
1. Suchowiecka Sandra – Gimnazjum Dźwierzuty – 49,71 s
2. Bojanowska Anna – Gimnazjum Dźwierzuty – 50,92 s
3. Bałdyga Angelika – Gimnazjum Rozogi – 51,62 s
4. Owczarek Maria – Gimnazjum Wielbark – 53,08 s
5. Żabińska Klaudia – Gimnazjum Rozogi – 53,47 s
6. Żarnoch Wiktoria – Gimnazjum Świętajno – 54,16 s
7. Puchniak Marta – Gimnazjum Sportowe – 55,60 s
8. Taradejna Oliwia – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 56,41 s

Bieg na 600m
1. Olender Klaudia – Gimnazjum Świętajno – 2.03,30 s
2. Majewska Karolina – Gimnazjum Pasym – 2.03,77 s
3. Sałkowska-Kujawska Karolina – Gimnazjum Pasym – 2.04,81 s
4. Lesińska Paulina – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 2.07,00 s
5. Niedźwiecka Gabriela – Gimnazjum Dźwierzuty – 2.07,85 s
6. Choszczyk Paulina – Gimnazjum Dźwierzuty – 2.08,70 s
7. Radzińska Maja – Gimnazjum Sportowe – 2.12,71 s
8. Popielarz Zuzanna – Gimnazjum Sportowe – 2.17,62 s

Bieg na 1000m
1. Rosińska Zuzanna – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 3.52,63 s
2. Wyrostek Martyna – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 3.57,10 s
3. Kusior Magdalena – Gimnazjum Sportowe – 3.58,82 s
4. Turek Anna – Gimnazjum Rozogi – 4.02,02 s
5. Leszczak Kinga – Gimnazjum Dźwierzuty – 4.13,09 s
6. Gos Maria – Gimnazjum Dźwierzuty – 4.17,27 s
7. Zawrotna Wiktoria – Gimnazjum Wielbark – 4.27,96 s

Skok w dal
1. Darmofał Julia – Gimnazjum Rozogi – 4,45 m
2. Polewaczyk Joanna – Gimnazjum Dźwierzuty – 4,16 m
3. Jagiełło Daria – Gimnazjum Sportowe – 3,99 m
4. Rynkiewicz Julianna – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 3,83 m
5. Poździak Justyna – Gimnazjum Sportowe – 3,80 m
6. Szopińska Aleksandra – Gimnazjum Wielbark – 3,42 m
7. Leszczak Roksana – Gimnazjum Dźwierzuty – 3,25 m

Pchniecie kulą
1. Szymańska Natalia – Gimnazjum Rozogi – 9,33 m
2. Nagadowska Maja – Gimnazjum Sportowe – 9,16 m
3. Maliszewska Gabrysia – Gimnazjum Rozogi – 9,03 m
4. Borowska Kaja – Gimnazjum Dźwierzuty – 8,40 m
5. Wierzba Sandra – Gimnazjum Pasym – 8,29 m
6. Rosińska Aleksandra – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 8,03 m
7. Jakubiak Marlena – Gimnazjum Dźwierzuty – 7,81 m
8. Bartkowska Julia – Gimnazjum Świętajno – 7,58 m

Sztafeta 4 x 100m
1. Publiczne Gimnazjum Dźwierzuty – 1.01.32 s
2. Gimnazjum Rozogi – 1.01.50 s
3. Gimnazjum Wielbark – 1.02,72 s
4. Gimnazjum Sportowe – 1.03,06 s
5. Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 1.06.53 s

Kategoria – Szkoły Gimnazjalne – chłopcy:
Bieg na 100m
1. Darmofał Dawid – Gimnazjum Dźwierzuty – 12,41 s
2. Walczak Mateusz – Gimnazjum Pasym – 12,51 s
3. Maciejewski Dominik – Gimnazjum Sportowe – 12,64 s
4. Drach Oliwier – Gimnazjum Sportowe – 12,82 s
5. Dębek Radek – Gimnazjum Dźwierzuty – 12,84 s
6. Kozioł Mateusz – Gimnazjum Świętajno – 12,90 s
7. Sikorski Patryk – Gimnazjum Wielbark – 13,20 s
8. Remiszewski Olaf – Gimnazjum Pasym – 13,37 s

Bieg na 300m
1. Cegielski Nikodem – Gimnazjum Sportowe – 41,37 s
2. Kozłowski Kamil – Gimnazjum Dźwierzuty – 42,02 s
3. Wasilewski Kacper – Gimnazjum Świętajno – 43,12 s
4. Szczepanek Bartek – Gimnazjum Świętajno – 43,31 s
5. Kuchnik Artur – Gimnazjum Rozogi – 44,13 s
6. Sikorski Patryk – Gimnazjum Wielbark – 44,49 s
7. Grzegorz Roman – Gimnazjum Pasym – 44,59 s
8. Nieliwodzki Olaf – Gimnazjum Pasym – 45,05 s

Bieg na 600m
1. Szczęsny Adam – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 1.45,32 s
2. Szulc Tomasz – Gimnazjum Dźwierzuty – 1.45,87 s
3. Sztura Jakub – Gimnazjum Dźwierzuty – 1.47,82 s
4. Siekierski Mariusz – Gimnazjum Świętajno – 1.48,63 s
5. Kaczyński Dominik – Gimnazjum Rozogi – 1.48,88 s
6. Lis Wiktor – Gimnazjum Sportowe – 1.49,44 s
7. Wieczorek Michał – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 1.49,96 s
8. Gadomski Sebastian – Gimnazjum Rozogi – 1.50,36 s

Bieg na 1000m
1. Zbrzeski Daniel – Gimnazjum Dźwierzuty – 3.07,96 s
2. Sędrowski Mateusz – Gimnazjum Pasym – 3.15,24 s
3. Jakubowski Jarema – Gimnazjum Sportowe – 3.16,39 s
4. Tański Karol – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 3.16,75 s
5. Burakiewicz Piotr – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 3.18,24 s
6. Pieloszczyk Krzysztof – Gimnazjum Świętajno – 3.19,61 s
7. Trętowski Piotr – Gimnazjum Dźwierzuty – 3.21,18 s

Bieg na 2000m
1. Sachajczuk Gabriel – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 7.06,10 s
2. Stachula Kamil – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 7.10,13 s
3. Dębek Kacper – Gimnazjum Pasym – 7.13,36 s
4. Wrzosek Maciej – Gimnazjum Sportowe – 7.53,03 s

Skok w dal
1. Darmofał Dawid – Gimnazjum Dźwierzuty – 5,36 m
2. Wasilewski Kacper – Gimnazjum Świętajno – 5,27 m
3. Gałązka Jakub – Gimnazjum Sportowe – 5,16 m
4. Kulas Jakub – Gimnazjum Rozogi – 5,14 m
5. Wlazło Krzysztof – Gimnazjum Sportowe – 5,02 m
6. Tworkowski Przemysław – Gimnazjum Dźwierzuty – 5 m
7. Fąk Łukasz – Gimnazjum Pasym – 4,96 m
8. Skwiot Kamil – Gimnazjum Pasym – 4,94 m

Pchnięcie kulą
1. Chrzanowski Jakub – Gimnazjum Dźwierzuty – 10,70 m
2. Prachniewski Michał – Gimnazjum Dźwierzuty – 10,40 m (lepszy wynik w 2 rzucie)
3. Antosiak Patryk – Gimnazjum Pasym – 10.40 m
4. Kulas Jakub – Gimnazjum Rozogi – 10,38 m
5. Grenda Amadeusz – Gimnazjum Świętajno – 10 m
6. Świder Kamil – Gimnazjum Rozogi – 9,67 m
7. Jędrzejczyk Patryk – Gimnazjum Wielbark – 9,66 m
8. Skrzypczak Jakub – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 9,60 m

Sztafeta 4 x 100m
1. Gimnazjum Świętajno – 51,80 s
2. Gimnazjum Sportowe – 52,36 s
3. Gimnazjum Pasym – 52,76 s
4. Gimnazjum Rozogi – 53,36 s
5. Gimnazjum Wielbark – 53,68 s
6. Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 53,74 s
7. Gimnazjum Dźwierzuty – 54,15 s

Szkoły Ponadgimnazjalne - Kategoria – dziewczęta:
Bieg na 100m
1. Chorąży Daria – ZS nr 2 Szczytno – 15,04 s
2. Szlachetka Laura – ZS nr 3 Szczytno – 15,25 s
3. Mariańska Amelia – ZS nr 3 Szczytno – 15,48 s
4. Czyż Aleksandra – ZS nr 2 Szczytno – 16,42 s
4. Kaczmarczyk Wiktoria – ZS Rozogi –16,42 s
5. Abramczyk Karolina – ZS nr 1 Szczytno – 16,67 s
6. Domian Angelika – ZS Rozogi – 16,74 s

Bieg na 200m
1. Nasiadka Natalia – ZS nr 3 Szczytno – 31,28 s
2. Draba Magdalena – ZS nr 2 Szczytno – 32,94 s
3. Bober Julia – ZS nr 3 Szczytno – 33,13 s
4. Orczyk Justyna – ZS nr 1 Szczytno – 34,45 s
5. Grabowska Klaudia – ZS nr 2 Szczytno – 35,86 s

Bieg na 400m
1. Kozłowska Natalia – ZS nr 2 Szczytno – 1.13,46 s
2. Dębska Kinga – ZS nr 3 Szczytno – 1.19,78 s
3. Purzycka Joanna – ZS nr 2 Szczytno – 1.20,04 s
4. Wilga Kornelia – ZS nr 3 Szczytno – 1.24,47 s
5. Polonis Julia – ZS nr 1 Szczytno – 1.27,49 s
6. Biernacka Wiktoria – ZS nr 1 Szczytno – 1.30,67 s

Bieg na 800m
1. Sasin Klaudia – ZS nr 2 Szczytno – 2.52,82 s
2. Kozon Zuzanna – ZS nr 2 Szczytno – 2.53,70 s
3. Wojciechowska Julia – ZS nr 1 Szczytno – 2.55,81 s
4. Kornowska Gabriela – ZS nr 3 Szczytno – 2.57,36 s
5. Łyża Katarzyna – ZS nr 3 Szczytno – 3.15,86 s

Skok w dal
1. Nasiadka Natalia – ZS nr 3 Szczytno – 4,24 m
2. Abramczyk Karolina – ZS nr 1 Szczytno – 4,21 m
3. Łapińska Natalia – ZS nr 1 Szczytno – 4,04 m
4. Kobus Aleksandra – ZS nr 2 Szczytno – 4 m
5. Stań Magdalena – ZS Rozogi – 3,96 m
6. Lenkiewicz Magdalena – ZS nr 2 Szczytno – 3.95 m
7. Urbańska Oliwia – ZS nr 3 Szczytno – 3,75 m
8. Darmofał Dominika – ZS Rozogi – 3,50 m

Pchnięcie kulą
1. Gwiazda Emilia – ZS nr 3 Szczytno – 8,50 m
2. Kijora Beata – ZS nr 2 Szczytno – 8,36 m
3. Mikita Daria – ZS nr 2 Szczytno – 8,15 m
4. Stań Magdalena – ZS Rozogi – 7,95 m
5. Łapińska Natalia – ZS nr 1 Szczytno – 7,55 m
6. Orszyk Justyna – ZS nr 1 Szczytno – 7,31 m
7. Bancerek Dominika – ZS nr 3 Szczytno – 6,78 m
8. Kaczmarczyk Wiktoria – ZS Rozogi – 6,63m

Sztafeta 4x100
1. ZS nr 3 Szczytno – 1.02,14 s
2. ZS Rozogi – 1.03,98 s
3. ZS nr 2 Szczytno – 1.04,84 s
4. ZS nr 1 Szczytno – 1.07,22 s

Szkoły Ponadgimnazjalne – Kategoria - chłopcy:
Bieg na 100 m
1. Królikowski Artur – ZS nr 3 Szczytno – 12,16 s
2. Przybyłek Dawid – ZS nr 1 Szczytno – 12,26 s
3. Dunajewski Jakub – ZS Rozogi – 12,52 s
4. Kisiel Konrad – ZS nr 1 Szczytno – 12,73 s
5. Pawelczyk Karol – ZS Rozogi – 12,78 s
6. Chojnicki Łukasz – ZS nr 3 Szczytno – 13,44 s
7. Rydel Jakub – ZS nr 2 Szczytno – 13,81 s
8. Golub Wojtek – ZS nr 2 Szczytno – 13,96 s

Bieg na 200m
1. Jabłonowski Andrzej – ZS nr 2 Szczytno – 26,54 s
2. Królikowski Artur – ZS nr 3 Szczytno – 26,66 s
3. Olszewski Dominik – ZS nr 1 Szczytno – 26,88 s
4. Pichal Kacper – ZS nr 3 Szczytno – 27,51 s
5. Zawrotny Patryk – ZS nr 1 Szczytno – 28,86 s
6. Ropiak Karol – ZS nr 2 Szczytno – 30,23 s

Bieg na 400m
1. Suchecki Szymon – ZS nr 1 Szczytno – 59,44 s
2. Ruszczyk Michał – ZS nr 3 Szczytno – 1.00,14 s
3. Radzicki Albert – ZS nr 3 Szczytno – 1.00.82 s
4. Popielarz Krzysztof – ZS nr 2 Szczytno – 1.05,13 s
5. Woźniak Daniel – ZS nr 1 Szczytno – 1.06,86 s

Bieg na 800m
1. Sitarski Bartek – ZS nr 2 Szczytno – 2.24,30 s
2. Bartko Wiktor – ZS nr 3 Szczytno – 2.28,32 s
3. Samsel Sebastian – ZS nr 1 Szczytno – 2.33,87 s
4. Drózd Mateusz – ZS nr 3 Szczytno – 2.37,08 s
5. Jawoszek Grzegorz – ZS nr 2 Szczytno – 2.38,61 s

Bieg na 1500m
1. Kosiński Bartosz – ZS nr 2 Szczytno – 4.51,51 s
2. Bojanowski Tomasz – ZS nr 2 Szczytno – 5.06.62 s
3. Lisewski Konrad – ZS nr 3 Szczytno – 5.41,30 s
4. Klobuszeński Tomasz – ZS nr 3 Szczytno – 5.41,73 s

Skok w dal
1. Gądek Jakub – ZS nr 1 Szczytno – 5,53 m
2. Złotkiewicz Rafał – ZS nr 2 Szczytno – 5,45 m
3. Pawelczyk Karol – ZS Rozogi – 5,31 m
4. Kunze Dominik – ZS nr 3 Szczytno – 5,30 m
5. Szuszman Norbert – ZS nr 1 Szczytno – 4,90 m
6. Rokicki Maciej – ZS nr 3 Szczytno – 4,75 m
7. Grochowski Alan – ZS nr 2 Szczytno – 4,61 m

Pchnięcie kulą
1. Zyśk Wiktor – ZS Rozogi – 11.35 m
2. Głażewski Jakub – ZS nr 3 Szczytno – 10,93 m
3. Zarzycki Szymon – ZS nr 1 Szczytno – 10,90 m
4. Stolarczyk Daniel – ZS Rozogi – 10,86 m
5. Maroszek Kacper – ZS nr 3 Szczytno – 10,80 m
6. Markowski Jakub – ZS nr 2 Szczytno – 10,46 m
7. Janowski Marcin – ZS nr 1 Szczytno – 10,14 m
8. Kuligowski Kacper – ZS nr 2 Szczytno – 9,38 m

Sztafeta 4 x 100m
1. ZS nr 1 Szczytno – 48,99 s
2. ZS nr 3 Szczytno – 51,35 s
3. ZS nr 2 Szczytno – 53,10 s
4. ZS Rozogi – 54,10 s

Trzem pierwszym zawodnikom i zawodniczkom w każdej kategorii i konkurencji Dyrektor Powiatowego Centrum Turystyki i Rekreacji w Szczytnie – Jerzy Cimoszyński wręczył pamiątkowe dyplomy i medale. Odbiór medali pokwitowali zawodnicy i nauczyciele.