BIPePUAPRODO
menu

Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało dnia 19.05.2015 r. na Stadionie Leśnym w Szczytnie „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych”. W zawodach wzięły udział 4 szkoły ponadgimnazjalne: Zespół Szkół nr 1 Szczytno, Zespół Szkół nr 2 Szczytno, Zespół Szkół nr 3 Szczytno, Zespół Szkół Rozogi oraz 8 gimnazjów: Gimnazjum nr 1 w Szczytnie, Gimnazjum z OI nr 2 w Szczytnie, Gimnazjum w Wielbarku, Gimnazjum w Dźwierzutach, Gimnazjum w Rozogach, Gimnazjum w Pasymiu, Gimnazjum w Świętajnie, Gimnazjum Sportowe w Szczytnie.

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało dnia 19.05.2015 r. na Stadionie Leśnym w Szczytnie „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Lekkoatletyce Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych”. W zawodach wzięły udział 4 szkoły ponadgimnazjalne: Zespół Szkół nr 1 Szczytno, Zespół Szkół nr 2 Szczytno, Zespół Szkół nr 3 Szczytno, Zespół Szkół Rozogi oraz 8 gimnazjów: Gimnazjum nr 1 w Szczytnie, Gimnazjum z OI nr 2 w Szczytnie, Gimnazjum w Wielbarku, Gimnazjum w Dźwierzutach, Gimnazjum w Rozogach, Gimnazjum w Pasymiu, Gimnazjum w Świętajnie, Gimnazjum Sportowe w Szczytnie.W zawodach wzięło udział 69 zawodników i zawodniczek ze szkół ponadgimnazjalnych oraz 115 zawodników i zawodniczek z gimnazjów.


Szkoły gimnazjalne – Kategoria – dziewczęta:
Bieg na 100m

1. Dominika Staszewska – Gimnazjum Wielbark – 14,42 s
2. Klaudia Jastrzębska – Gimnazjum Pasym – 14,53 s
3. Natalia Dudek – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 15,17 s
4. Karina Nosal – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 15,23 s
5. Adrianna Studzińska – Gimnazjum Wielbark – 15,56 s
6. Anna Leniart – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 15,85 s
7. Weronika Aponik – Gimnazjum Rozogi – 15,97 s
8. Karolina Łada – Gimnazjum nr 1 Szczytno – 16,34 s
9. Daria Łysiak – Gimnazjum Rozogi – 16,50 s
10. Laura Mikołajewska – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 16,60 s

Bieg na 300m
1. Natalia Kozłowska – Gimnazjum Pasym – 48,88 s
2. Weronika Paćkowska – Gimnazjum Wielbark – 50,34 s
3. Natalia Perzanowska – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 51,58 s
4. Magdalena Kusior – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 51,62 s
5. Weronika Gut – Gimnazjum Wielbark – 54,09 s
6. Magdalena Przybylska – Gimnazjum nr 1 Szczytno – 59,09 s
7. Daria Łysiak – Gimnazjum Rozogi – 59,36 s
8. Michalina Zawrotna – Gimnazjum Pasym – 1:08,47 s
9. Aleksandra Wróbel – Gimnazjum nr 1 Szczytno – 1:34,00 s

Bieg na 600m
1. Julia Wojciechowska – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 2:01,59 s
2. Klaudia Więcek – Gimnazjum Świętajno – 2:05,73 s
3. Joanna Kozłowska – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 2:06,94 s
4. Kinga Jaskulska – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 2:07,14 s
5. Weronika Aponik – Gimnazjum Rozogi – 2:08,45 s
6. Julia Pek – Gimnazjum nr 1 Szczytno – 2:08,90 s
7. Zuzanna Dąbkowska – Gimnazjum Wielbark – 2:10,46 s
8. Marlena Misztal – Gimnazjum Pasym – 2:29,88 s

Bieg na 1000m
1. Paulina Roman – Gimnazjum Pasym – 3:30,59 s
2. Aleksandra Chudzik – Gimnazjum Dźwierzuty – 3:34,73 s
3. Agata Gąska – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 3:36,71 s
4. Daria Zadrożna – Gimnazjum Wielbark – 3:45,88 s
5. Julia Kędzierska – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 3:50,64 s
6. Zuzanna Rosińska – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 3:58,46 s
7. Sylwia Bielska – Gimnazjum nr 1 Szczytno – 4:41,11 s

Skok w dal
1. Dominika Staszewska – Gimnazjum Wielbark – 4,39 m
2. Klaudia Jastrzębska – Gimnazjum Pasym – 4,04 m
3. Dominika Paćkowska – Gimnazjum Wielbark – 3,96 m
4. Julia Pek – Gimnazjum nr 1 Szczytno – 3,87 m
5. Emilia Gwiazda – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 3,77 m
6. Adrianna Drężek – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 3,66 m
7. Zuzanna Rosińska – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 3,64 m
8. Gabriela Rzosińska – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 3,12 m
9. Aleksandra Wróbel – Gimnazjum nr 1 Szczytno – 3,07 m

Pchniecie kulą
1. Dagmara Choszczyk – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 7,95 m
2. Maria Kołodziejczyk – Gimnazjum Wielbark – 7,65m
3. Michalina Jasińska – Gimnazjum Pasym – 7,60 m
4. Klaudia Orzołek – Gimnazjum nr 1 Szczytno – 7,35 m
5. Agata Kosińska – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 7,20 m
6. Zuzanna Popielarz – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 6,35 m
7. Kinga Padiasek-Koziej – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 6,30 m

Sztafeta 4 x 100m
1. Gimnazjum Wielbark – 59,60 s
2. Gimnazjum Sportowe Szczytno – 1:01,62 s
3. Gimnazjum z OI Nr 2 Szczytno – 1:06,59 s

Kategoria – Szkoły Gimnazjalne – chłopcy:
Bieg na 100m

1. Dominik Smosarski – Gimnazjum Dźwierzuty – 11,42 s
2. Artur Królikowski – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 12,60 s
3. Patryk Płoski – Gimnazjum Wielbark – 12,72 s
4. Paweł Pieńkos – Gimnazjum Rozogi – 12,74 s
5. Bartłomiej Kosiński – Gimnazjum Wielbark – 12,81 s
6. Jakub Łonczyński – Gimnazjum Pasym – 13,09 s
7. Marcin Prusiński – Gimnazjum Świętajno – 13,18 s
8. Jakub Markowski – Gimnazjum Świętajno – 13,27 s
8. Michał Łada – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 13,27 s
10. Szymon Chrzanowski – Gimnazjum Dźwierzuty – 13,37 s
11. Karol Pawelczyk – Gimnazjum Rozogi – 13,46 s
12. Dawid Archacki – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 13,51 s
13. Paweł Pieńkowski – Gimnazjum Pasym – 13,84 s

Bieg na 300m
1. Suchecki Szymon – Gimnazjum Dźwierzuty – 40,81 s
2. Artur Królikowski – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 41,31 s
3. Marcin Prusiński – Gimnazjum Świętajno – 42,69 s
4. Wiktor Wójcik – Gimnazjum Dźwierzuty – 42,88 s
5. Sebastian Więcek – Gimnazjum Świętajno – 43,73 s
6. Mateusz Bedra – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 44,38 s
7. Dawid Przybyłek – Gimnazjum Wielbark – 44,49 s
8. Sebastian Kowalczyk – Gimnazjum Pasym – 44,69 s
9. Gabriel Kąkolewski – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 45,13 s
10. Krzysztof Popielarz – Gimnazjum Rozogi – 45,91 s
11. Robert Golon – Gimnazjum Rozogi – 46,82 s
12. Mateusz Mazur – Gimnazjum Pasym – 47,76 s
13. Bartosz Bors – Gimnazjum nr 1 Szczytno – 52,10 s

Bieg na 600m
1. Mateusz Michalewicz – Gimnazjum Dźwierzuty – 1:45,50 s
2. Daniel Bil – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 1:48,84 s
3. Radosław Abramczyk – Gimnazjum Wielbark – 1:50,00 s
4. Michał Kozłowski – Gimnazjum Pasym – 1:56,79 s
5. Bartłomiej Woźniak – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 1:56,81 s
6. Kacper Dębek – Gimnazjum Pasym – 1:58,43 s

Bieg na 1000m
1. Kacper Pichal – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 3:06,00 s
2. Maciej Sosnowski – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 3:09,31 s
3. Sebastian Samsel – Gimnazjum Dźwierzuty – 3:10,56 s
4. Julian Wróbel – Gimnazjum Pasym – 3:13,06 s
5. Kacper Drężek – Gimnazjum Wielbark – 3:15,56 s
6. Piotr Pieloszczyk – Gimnazjum Świętajno – 3:16,57 s
7. Paweł Mazurek – Gimnazjum Pasym – 3:21,54 s
8. Szymon Szczepanek – Gimnazjum Wielbark – 3:22,81 s

Bieg na 2000m
1. Dawid Przybylski – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 7:00,37 s
2. Tomasz Mikołajewski – Gimnazjum Wielbark – 7:06,71 s
3. Wojciech Charytoniuk – Gimnazjum Pasym – 7:48,83 s
4. Tomasz Klobuszeński – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 8:48,35 s

Skok w dal
1. Dominik Smosarski – Gimnazjum Dźwierzuty – 5,74 m
2. Paweł Pieńkos – Gimnazjum Rozogi – 5,38 m
3. Łukasz Chmielewski – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 5,32 m
4. Dominik Kunce – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 5,11 m
5. Paweł Łempicki – Gimnazjum Pasym – 5,10 m
6. Bartłomiej Kosiński – Gimnazjum Wielbark – 4,98 m
7. Szymon Chrzanowski – Gimnazjum Dźwierzuty – 4,96 m
8. Artur Kołodziejczyk – Gimnazjum Wielbark – 4,90 m
9. Karol Pawelczyk – Gimnazjum Rozogi – 4,90 m
10. Paweł Wąsik – Gimnazjum nr 1 Szczytno – 4,71 m
11. Kacper Krawczyk – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 4,71 m
12. Krzysztof Cierpucha – Gimnazjum Pasym – 4,56 m
13. Michał Łada – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 4,29 m

Pchnięcie kulą
1. Patryk Płoski – Gimnazjum Wielbark – 10,68 m
2. Jakub Markowski – Gimnazjum Świętajno – 10,68 m
3. Sebastian Rosłoń – Gimnazjum Świętajno – 10,14 m
4. Patryk Gryczka – Gimnazjum Pasym – 9,64 m
5. Kacper Maroszek – Gimnazjum Sportowe Szczytno – 9,62 m
6. Dawid Żelaznowski – Gimnazjum Pasym – 9,19 m
7. Kacper Kuligowski – Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 8,70 m
8. Bartosz Złotkowski – Gimnazjum nr 1 Szczytno – 8,52 m
9. Jakub Lenkiewicz – Gimnazjum nr 1 Szczytno – 8,32 m
10. Robert Golon – Gimnazjum Rozogi – 7,82 m

Sztafeta 4 x 100m
1. Gimnazjum Dźwierzuty – 48,28 s
2. Gimnazjum Sportowe Szczytno – 51,69 s
3. Gimnazjum Wielbark – 51,79 s
4. Gimnazjum Świętajno – 52,25 s
5. Gimnazjum Pasym – 52,46 s
6. Gimnazjum Rozogi – 52,68 s
7. Gimnazjum z OI nr 2 Szczytno – 54,81 s
8. Gimnazjum nr 1 Szczytno – 57,52 s

Szkoły Ponadgimnazjalne - Kategoria – dziewczęta:
Bieg na 100m

1. Ewa Biedrzycka – ZS nr 2 Szczytno – 14,91 s
2. Oliwia Kluczek – ZS nr 1 Szczytno – 15,03 s
3. Karolina Taradejna – ZS nr 2 Szczytno – 15,10 s
4. Sylwia Wróbel – ZS nr 1 Szczytno – 15,12 s
5. Paulina Nasiadka – ZS nr 3 Szczytno – 15,60 s
6. Dominika Osica – ZS nr 3 Szczytno – 15,81 s
7. Marta Rolka – ZS Rozogi – 17,34 s

Bieg na 200m
1. Klaudia Pliszka – ZS nr 2 Szczytno – 32,59 s
2. Daria Kordek – ZS nr 1 Szczytno – 33,92 s
3. Aleksandra Czyż – ZS nr 2 Szczytno – 34,31 s
4. Urszula Pieńkos – ZS nr 3 Szczytno – 34,41 s
5. Zuzanna Juszczak – ZS nr 3 Szczytno – 34,78 s
6. Joanna Ciebień – ZS nr 1 Szczytno – 36,41 s
7.Agnieszka Kobus – ZS Rozogi – 37,90 s

Bieg na 400m

1. Agata Frąckowiak – ZS nr 2 Szczytno – 1:19,47 s
2. Monika Krajza – ZS nr 2 Szczytno – 1:20,40 s
3. Kinga Zyśk – ZS nr 3 Szczytno – 1:21,51 s
4. Marlena Kłak – ZS nr 3 Szczytno – 1:22,57 s
5. Karolina Ropiak – ZS nr 1 Szczytno – 1:27,21 s

Bieg na 800m
1. Kinga Pliszka – ZS nr 2 Szczytno – 2:56,30 s
2. Wioletta Tadra – ZS nr 1 Szczytno – 2:57,30 s
3. Klaudia Klepacka – ZS nr 2 Szczytno – 3:01,80 s
4. Joanna Pietruczuk – ZS nr 3 Szczytno – 3:07,16 s
5. Joanna Pietruczuk – ZS nr 3 Szczytno – 3:21,42 s
6. Luiza Sztymelska – ZS nr 1 Szczytno – 3:22,00 s

Skok w dal
1. Katarzyna Piórkowska – ZS nr 3 Szczytno – 3,96 m
2. Aleksandra Czyż – ZS nr 2 Szczytno – 3,93 m
3. Oliwia Kluczek – ZS nr 1 Szczytno – 3,90 m
4. Marta Ulatowska – ZS nr 2 Szczytno – 3,57 m
5. Joanna Ciebień – ZS nr 1 Szczytno – 3,46 m
6. Zuzanna Juszczak – ZS nr 3 Szczytno – 3,31 m

Pchnięcie kulą
1. Milena Zalewska – ZS nr 3 Szczytno – 8,98 m
2. Beata Kijora – ZS nr 2 Szczytno – 8,25 m
3. Dominika Pliszka – ZS Rozogi – 7,40 m
4. Jolanta Iwańska – ZS nr 3 Szczytno – 7,34 m
5. Kinga Kowalczyk – ZS nr 2 Szczytno – 7,32 m

Sztafeta 4x100
1. ZS nr 2 Szczytno – 1:01,56 s
2. ZS nr 3 Szczytno – 1:03,34 s
3. ZS nr 1 Szczytno – 1:03,87 s

Szkoły Ponadgimnazjalne – Kategoria - chłopcy:
Bieg na 100 m

1. Jakub Pliszka – ZS nr 1 Szczytno – 11,88 s
2. Damian Musioł – ZS nr 2 Szczytno – 12,28 s
3. Szymon Abramczyk – ZS nr 3 Szczytno – 12,49 s
4. Krystian Świercz – ZS nr 2 Szczytno – 12,86 s
5. Wiktor Burdyński – ZS nr 3 Szczytno – 13,12 s
6. Paweł Bryszewski – ZS nr 3 Szczytno – 13,28 s
7. Mateusz Kaczmarczyk – ZS Rozogi – 13,85 s

Bieg na 200m

1. Kamil Kulesik – ZS nr 3 Szczytno – 27,45 s
2. Adrian Kacprzak – ZS nr 1 Szczytno – 27,78 s
3. Eliasz Majewski – ZS nr 3 Szczytno – 28,47 s
4. Arkadiusz Manelski – ZS nr 2 Szczytno – 28,70 s
5. Karol Stań – ZS Rozogi – 29,34 s
6. Jakub Deptuła – ZS nr 2 Szczytno – 30,53 s

Bieg na 400m
1. Jakub Pliszka – ZS nr 1 Szczytno – 54,81 s
2. Nikodem Zyśk – ZS Rozogi – 59,13 s
3. Patryk Mikołajewski – ZS nr 3 Szczytno – 1:00,74 s
4. Krystian Świerczyński – ZS nr 1 Szczytno – 1:01,66 s
5. Dominik Olszewski – ZS nr 2 Szczytno – 1:03,78 s
6. Karol Stań – ZS Rozogi – 1:07,13 s
7. Emil Baranowski – ZS nr 3 Szczytno – 1:10,08 s

Bieg na 800m
1. Filip Zaręba – ZS nr 3 Szczytno – 2:19,71 s
2. Janusz Pichal – ZS nr 1 Szczytno – 2:21,49 s
3. Mateusz Lech – ZS nr 2 Szczytno – 2:24,99 s
4. Łukasz Jędrzejczyk – ZS nr 1 Szczytno – 2:36,65 s
5. Grzegorz Jawoszek – ZS nr 2 Szczytno – 2:39,18 s
6. Dawid Roman – ZS nr 3 Szczytno – 2:43,31 s

Bieg na 1500m
1. Kamil Kuck – ZS nr 1 Szczytno – 4:46,91 s
2. Paweł Trzciński – ZS Rozogi – 4:49,88 s
3. Tomasz Bojanowski – ZS nr 2 Szczytno – 4:58,48 s
4. Gniewko Szczerbacki – ZS nr 3 Szczytno – 5:08,47 s
5. Paweł Burdyński – ZS nr 3 Szczytno – 5:32,91 s

Skok w dal
1. Wiktor Goździewski – ZS nr 2 Szczytno – 5,50 m
2. Szymon Abramczyk – ZS nr 3 Szczytno – 5,12 m
3. Paweł Bryszewski – ZS nr 1 Szczytno – 5,02 m
4. Daniel Gutowski – ZS nr 2 Szczytno – 4,83 m
5. Mateusz Kaczmarczyk – ZS Rozogi – 4,65 m
6. Adrian Kacprzak – ZS nr 1 Szczytno – 4,27 m
7. Paweł Tymczyk – ZS nr 3 Szczytno – 4,27 m


Pchnięcie kulą
1. Konrad Bukowiecki – ZS nr 3 Szczytno – 20,33 m
2. Nikodem Zyśk – ZS Rozogi – 10,64 m
3. Mateusz Mydło – ZS nr 1 Szczytno – 10,50 m
4. Konrad Matłoch – ZS nr 3 Szczytno – 10,15 m
5. Krystian Świerczyński – ZS nr 1 Szczytno – 9,85 m
6. Łukasz Kaczmarczyk – ZS Rozogi – 9,55 m
7. Krystian Świercz – ZS nr 2 Szczytno – 8,98 m
8. Jakub Deptuła – ZS nr 2 Szczytno – 8,92 m

Sztafeta 4 x 100m
1. ZS nr 1 Szczytno – 49,74 s
2. ZS nr 3 Szczytno – 50,96 s
3. ZS Rozogi – 51,53 s
4. ZS nr 2 Szczytno – 52,72 s

Trzem pierwszym zawodnikom i zawodniczkom w każdej kategorii i konkurencji wręczono pamiątkowe dyplomy i medale, które wręczał Jerzy Cimoszyński – Dyrektor Powiatowego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie.