BIPePUAP
menu

Klasyfikacja Biegowego Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego

2017-06-12 08:17:31 (ost. akt: 2017-06-12 08:20:52)

Wyniki klasyfikacji Biegowego Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego po 2 z 5 biegów. Udział w Klasyfikacji Grand Prix mogą wziąć: - Zameldowani na terenie Powiatu Szczycieńskiego - Pracujący w Powiecie Szczycieńskim/podanie miejsca pracy/ - Uczniowie szczycieńskich szkół /legitymacja szkolna lub studencka Osoby które nie znalazły się klasyfikacji, a wzięły udział w Biegu na Kulce lub Olszynach, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: sport@powiat.szczytno.pl



OPEN MĘŻCZYŹNI:
1 Denis Guzowski WSPOL Szczytno 200
2 Wędrowski Dariusz Szczytno 190
3 Herman Marcin Szczytno 160
4 Bojanowski Tomasz Rańsk 157
5 Tomczak Grzegorz WSPOL Szczytno 153
6 Szczepanek Piotr Szczytno 151
7 Ładewski Artur Kamionek 150
8 Kuszpa Andrzej Jedwabno 135
9 Kiernozek Tomasz Szczytno 120
10 Mamiński Arkadiusz Szczytno 105
11 Jaworski Robert Wałpusz 99
12 Wojciechowski Maciej Szczytno 90
13 Kuszpa Wojciech Witówko 72
14 Chełmiński Grzegorz Szczytno 69
15 Fitas Krystian Szczytno 69
16 Dąbkowski Mariusz Szczytno 60
17 Sielski Artur Gawrzyjałki 60
18 Białobrzewski Wojciech Szczytno 54
19 Kotowski Hubert Olszyny 54
20 Wróbel Ireneusz Tylkowo 54
21 Jadeszko Michał WSPOL Szczytno 51
22 Rożek Cezary Szczytno 51
23 Stawiarz Marcin Szczytno 46
24 Czopek Marcin Dźwierzuty 42
25 Gut Paweł Szczytno 42
26 Wysocki Marcin Szczytno 40
27 Rutkowski Rafał Dźwierzuty 37
28 Struniawski Bartosz Szczytno 36
29 Kojro Bartosz Szczytno 34
30 Kozon Damian Szczytno 33
31 Magnuszewski Maciej Szczytno 31
32 Grzywiński Marcin Miętkie 27
33 Rusinek Michał Szczytno 27
34 Czarnecki Rafał Kamionek 24
35 Maciorowski Artur Szczytno 22
36 Zdunek Grzegorz Rozogi 21
37 Zdunek Józef Szczytno 18
38 Tabaka Robert Szczytno 15
39 Gontarz Wiktor Szczytno 12
40 Kuszpa Arkadiusz Szczytno 12
41 Kwiatkowski Robert Wielbark 12
42 Jaskulski Waldemar Prusowy Borek 9
43 Zapadka Zygmunt Szczytno 9
44 Bałazy Marcin Szczytno 4
45 Andrzejczak Marcin Szczytno 2
46 Arasimowicz Jacek Szczytno 2
47 Filipiak Grzegorz Targowo 2
48 Grudkowski Tomasz Szczytno 2
49 Iwańczyk Grzegorz Szczytno 2
50 Jerzok Tomasz Szczytno 2
51 Kołodziejski Kamil Szczytno 2
52 Kordek Jarosław Szczytno 2
53 Krysiak Mariusz Pasym 2
54 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 2
55 Magnuszewski Artur Szczytno 2
56 Pac Sławomir Tylkowo 2
57 Przybyłowski Grzegorz Rozogi 2
58 Sakowicz Marcin Szczytno 2
59 Szczerbo Andrzej Szczytno 2
60 Trochimowicz Artur Szczytno 2
61 Urbaniak Tomasz Szczytno 2
62 Wójcik Marek Wawrochy 2
63 Załuska Jerzy Szczytno 2
64 Baranowski Waldemar Szczytno 1
65 Brzostek Krzysztof Szczytno 1
66 Cieślik Arkadiusz Szczytno 1
67 Dec Mirosław Stankowo 1
68 Filipowicz Tomasz Szczytno 1
69 Gawryszewski Leszek Szczytno 1
70 Golon Mariusz Gawrzyjałki 1
71 Grabowski Mariusz Szczytno 1
72 Kaczmarczyk Łukasz Szczytno 1
73 Kołakowski Maciej Szczytno 1
74 Konował Rafał Szczytno 1
75 Krawczyk Robert Wielbark 1
76 Macho Marek Szczytno 1
77 Michalak Karol Szczytno 1
78 Mikita Piotr Szczytno 1
79 Mirota Rafał Szczytno 1
80 Pichal Kacper Rudka 1
81 Pietkiewicz Marcin Szczytno 1
82 Sabała Andrzej Szczytno 1
83 Sejda Marcin Wielbark 1
84 Skowroński Wiesław Szczytno 1
85 Szulkowski Przemysław Szczytno 1
86 Śniadach Mariusz Szczytno 1
87 Tarasewicz Piotr Szczytno 1
88 Umiński Wojciech Szczytno 1
89 Wołczkiewicz Łukasz Szczytno 1

OPEN KOBIETY:
1 Majewska Sylwia Wały 195
2 Wesenberg-Kaszubowska Joanna Szczytno 164
3 Piotrowska Magdalena Świętajno 155
4 Farjan Dorota Szczytno 148
5 Soliwoda Iwona Szczytno 141
6 Świąder Agnieszka Szczytno 126
7 Godlewska Magdalena Szczytno 123
8 Przybyłowska Renata Rozogi 114
9 Frąckowiak Agata Szczytno 111
10 Wojciechowska Urszula Szczytno 100
11 Waloch Wioletta Namysłów 90
12 Żebrowska Dorota Szczytno 90
13 Roman Aneta Wielbark 85
14 Tabaka Katarzyna Szczytno 80
15 Pliszka Klaudia Szczytno 75
16 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 72
17 Filipiak Magdalena Targowo 69
18 Wierzbowska Mariola Wielbark 66
19 Tańska Klaudia Wielbark 60
20 Kozon Zuzanna Świętajno 58
21 Smosarska Agnieszka Wielbark 57
22 Magnuszewska Justyna Szczytno 54
23 Michalak Natalia Wielbark 51
24 Pliszka Kinga Wawrochy 49
25 Filochowska Marta Szczytno 45
26 Ciukszo Jowita Szczytno 39
27 Wyszyńska Malwina Miętkie 39
28 Orzoł Anna Szczytno 36
29 Chorąży Daria Szczytno 33
30 Orenczuk Gabriela Pasym 33
31 Kwiatkowska Anna Wielbark 30
32 Szczyglewska Marlena Wielbark 27
33 Rogowska Monika Szczytno 21
34 Niksa Milena Wielbark 18
35 Górniak Monika Szczytno 15
36 Brzostek Agnieszka Szczytno 9
37 Lewalska-Konstanty Agata Szczytno 6
38 Berkowska Ewa Szczytno 3
39 Kordek Bogumiła Szczytno 1
40 Czerwik Katarzyna Szczytno 1
41 Kretkiewicz Monika Dźwierzuty 1
42 Mydło Dorota Pasym 1
43 Baranowska Krystyna Szczytno 1