BIPePUAP
menu

Klasyfikacja Biegowego Grand Prix po 4 biegach

2017-09-18 13:58:32 (ost. akt: 2017-09-18 14:09:33)

Przedstawiamy klasyfikację Biegowego Grand Prix Powiatu Szczycieńskiego po 4 biegach z serii. Kolejne i ostatnie zawody biegowe 5 listopada w Szczytnie.

KOBIETY OPEN:
1 Majewska Sylwia Wały 395
2 Piotrowska Magdalena Świętajno 345
3 Farjan Dorota Szczytno 280
4 Soliwoda Iwona Szczytno 274
5 Roman Aneta Wielbark 255
6 Godlewska Magdalena Szczytno 231
7 Wesenberg-Kaszubowska Joanna Szczytno 230
8 Świąder Agieszka Szczytno 219
9 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 219
10 Przybyłowska Renata Rozogi 198
11 Wierzbowska Mariola Wielbark 186
12 Żebrowska Dorota Szczytno 153
13 Smosarska Agnieszka Wielbark 142
14 Filipiak Magdalena Targowo 141
15 Pliszka Klaudia Szczytno 129
16 Chorąży Daria Szczytno 117
17 Kozon Zuzanna Świętajno 115
18 Frąckowiak Agata Szczytno 111
19 Kosińska Monika Wielbark 102
20 Wojciechowska Urszula Szczytno 100
21 Waloch Wioletta Namysłów 90
22 Kowalczyk Agnieszka Szczytno 90
23 Tabaka Katarzyna Szczytno 80
24 Andrzejewska Karolina Wielbark 80
25 Bojarowska Olga Wielbark 75
26 Orzoł Anna Szczytno 72
27 Przychodko Kamila Szczytno 69
28 Wiciak Izabela Szczytno 66
29 Magnuszewska Justyna Szczytno 66
30 Kłoskowska Sylwia Jedwabno 63
31 Tańska Klaudia Wielbark 60
32 Kwiatkowska Anna Wielbark 57
33 Remuszko Karolina Wielbark 57
34 Michalak Natalia Wielbark 51
35 Pliszka Kinga Wawrochy 49
36 Filochowska Marta Szczytno 45
37 Tabaka Anna Szczytno 42
38 Wyszyńska Malwina Miętkie 39
39 Ciukszo Jowita Szczytno 39
40 Kordek Bogumiła Szczytno 37
41 Orenczuk Gabriela Pasym 33
42 Cwalińska Ewa Wielbark 30
43 Szczyglewska Marlena Wielbark 27
44 Grzeszczak Beata Wielbark 27
45 Mrozińska Dorota Targowo 24
46 Soliwoda-Turska Monika Szczytno 21
47 Rogowska Monika Szczytno 21
48 Kaczyńska Hanna Szczytno 21
49 Niksa Milena Wielbark 18
50 Maksymiuk-Szczyglewska Joanna Lemany 18
51 Abramczyk Julia Wielbark 18
52 Kretkiewicz Monika Dźwierzuty 16
53 Górniak Monika Szczytno 15
54 Lewalska-Konstanty Agata Szczytno 15
55 Małłek Dorota Szczytno 15
56 Biruk Agata Szczytno 12
57 Szwejkowska-Dudziec Marta Szczytno 9
58 Brzostek Agnieszka Szczytno 9
59 Danielska Klaudia Szczytno 6
60 Berkowska Ewa Szczytno 3
61 Soja Aneta Szczytno 3
62 Mydło Dorota Pasym 1
63 Czerwik Katarzyna Szczytno 1
64 Baranowska Krystyna Szczytno 1


MĘŻCZYŹNI OPEN:
1 Wędrowski Dariusz Szczytno 390
2 Bojanowski Tomasz Rańsk 314
3 Ładewski Artur Kamionek 291
4 Kiernozek Tomasz Szczytno 281
5 Herman Marcin Szczytno 250
6 Tomczak Grzegorz Szczytno 216
7 Szczepanek Piotr Szczytno 208
8 Mamiński Arkadiusz Szczytno 207
9 Denis Guzowski WSPOL Szczytno 200
10 Jaworski Robert Wałpusz 198
11 Kuszpa Andrzej Jedwabno 195
12 Zbrzeźny Cezary Szczytno 156
13 Wróbel Ireneusz Tylkowo 147
14 Czopek Marcin Dźwierzuty 122
15 Grzywiński Marcin Miętkie 99
16 Kuszpa Wojciech Witówko 96
17 Matras Przemysław Dźwierzuty 96
18 Kosiński Bartosz Wielbark 95
19 Czerwiński Robert Szczytno 93
20 Wojciechowski Maciej Szczytno 90
21 Wysocki Marcin Szczytno 86
22 Dudziec Marcin Szczytno 85
23 Gąsiewski Konrad Wielbark 80
24 Milewski Rafał Dźwierzuty 75
25 Białobrzewski Wojciech Szczytno 75
26 Stawiarz Marcin Szczytno 73
27 Fitas Krystian Szczytno 69
28 Chełmiński Grzegorz Szczytno 69
29 Sztejna Zdzisław Jedwabno 63
30 Sielski Artur Gawrzyjałki 60
31 Dąbkowski Mariusz Szczytno 60
32 Stepnowski Rafał Dźwierzuty 54
33 Kotowski Hubert Olszyny 54
34 Remuszko Maciej Wielbark 54
35 Gontarz Wiktor Szczytno 52
36 Rożek Cezary Szczytno 51
37 Jadeszko Michał WSPOL Szczytno 51
38 Pliszka Grzegorz Wielbark 48
39 Bojarowski Jacek Wielbark 48
40 Żyliński Maciej Szczytno 45
41 Sejda Marcin Wielbark 44
42 Gut Paweł Szczytno 42
43 Kozon Damian Szczytno 40
44 Rusinek Michał Szczytno 39
45 Krysiak Mariusz Pasym 39
46 Rutkowski Rafał Dźwierzuty 37
47 Struniawski Bartosz Szczytno 36
48 Deptuła Marek Szczytno 36
49 Kojro Bartosz Szczytno 34
50 Kordek Jarosław Szczytno 33
51 Rykowski Marcin Szczytno 33
52 Magnuszewski Maciej Szczytno 31
53 Gąsiewski Krzysztof Wielbark 27
54 Czarnecki Rafał Kamionek 24
55 Łachacz Robert Kamionek 24
56 Maciorowski Artur Szczytno 22
57 Zdunek Józef Szczytno 21
58 Zdunek Grzegorz Rozogi 21
59 Kosiński Michał Wielbark 19
60 Tłoczkowski Adam Chorzele 15
61 Tabaka Robert Szczytno 15
62 Zapadka Marcin Szczytno 15
63 Szulkowski Przemysław Szczytno 14
64 Kwiatkowski Robert Wielbark 12
65 Kuszpa Arkadiusz Szczytno 12
66 Jaskulski Waldemar Prusowy Borek 10
67 Zapadka Zygmunt Szczytno 9
68 Kozłowski Kamil Dźwierzuty 9
69 Andrzejczak Marcin Szczytno 8
70 Bałazy Marcin Szczytno 5
71 Urbaniak Tomasz Szczytno 4
72 Trochimowicz Artur Szczytno 4
73 Przybyłowski Grzegorz Rozogi 4
74 Pac Sławomir Tylkowo 4
75 Kołodziejski Kamil Szczytno 4
76 Grudkowski Tomasz Szczytno 4
77 Filipiak Grzegorz Targowo 4
78 Jerzok Tomasz Szczytno 3
79 Śniadach Mariusz Szczytno 3
80 Magnuszewski Artur Szczytno 3
81 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 3
82 Krawczyk Robert Wielbark 3
83 Dec Mirosław Stankowo 3
84 Brodzik Eugeniusz Wielbark 3
85 Załuska Jerzy Szczytno 2
86 Wójcik Marek Wawrochy 2
87 Wołczkiewicz Łukasz Szczytno 2
88 Umiński Wojciech Szczytno 2
89 Szczerbo Andrzej Szczytno 2
90 Skowroński Wiesław Szczytno 2
91 Sakowicz Marcin Szczytno 2
92 Sabała Andrzej Szczytno 2
93 Mikita Piotr Szczytno 2
94 Iwańczyk Grzegorz Szczytno 2
95 Cieślik Arkadiusz Szczytno 2
96 Baranowski Waldemar Szczytno 2
97 Arasimowicz Jacek Szczytno 2
98 Majewski Jarosław Szczytno 2
99 Wilk Mirosław Rumy 1
100 Tarasewicz Piotr Szczytno 1
101 Piotrowski Michał Świetajno 1
102 Pietkiewicz Marcin Szczytno 1
103 Pichal Kacper Rudka 1
104 Mroziński Piotr Targowo 1
105 Mirota Rafał Szczytno 1
106 Michalak Karol Szczytno 1
107 Macho Marek Szczytno 1
108 Kruszyński Michał Olsztyn 1
109 Konował Rafał Szczytno 1
110 Kołakowski Maciej Szczytno 1
111 Kilijański Robert Dźwierzuty 1
112 Kaczmarczyk Łukasz Szczytno 1
113 Jachna Dariusz brak 1
114 Grabowski Mariusz Szczytno 1
115 Golon Mariusz Gawrzyjałki 1
116 Gmitrzuk Robert Szczytno 1
117 Gawryszewski Leszek Szczytno 1
118 Filipowicz Tomasz Szczytno 1
119 Domian Damian Szczytno 1
120 Cegielski Marcin Szczytno 1
121 Brzostek Krzysztof Szczytno 1
122 Bielski Dawid Szczytno 1
123 Szlaga Dawid Wielbark 1
124 Krupiński Tomasz Wesołowo 1
125 Szlaga Hubert Wielbark 1
126 Kostrzewa Krzysztof Wielbark 1
127 Borawski Adrian Szczytno 1
128 Zapadka Marcin Jedwabno 1
129 Kuciński Andrzej Wielbark 1