BIPePUAPRODO
menu

Bieg Niepodległości

2017-11-09 09:06:58 (ost. akt: 2017-11-27 13:18:44)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie, Klub Biegacza „JURUND” Szczytno, Zespół Szkół nr 1 w Szczytnie oraz zorganizowały dnia 05.11.2017 r. ,,Szczycieński Bieg Niepodległości”.


Klasyfikacja końcowa: Mały Szczycieński Bieg Niepodległości



Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy I dziewczęta
1. Żulińska Nadia
2. Koszewska Hanna
3. Nowicka Natalia

Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy I chłopcy
1. Urbaniak Igor
2. Hajn Grzegorz
3. Rybaczyk Jakub


Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy II chłopcy
1. Walerzak Krzysztof
2. Maciorowski Filip

Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy III dziewczęta
1. Dzik Zoja
2. Litwiejko Paulina
3. Zebrzuska Anastazja

Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy III chłopcy
1. Głąbowski Jakub
2. Ślubecki Oliwier
3. Masłowski Maciej

Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy IV – VI dziewczęta
1. Murach Maja
2. Murczak Aleksandra
3. Hajn Natalia

Kategoria: Szkoły Podstawowe klasy IV – VI chłopcy
1. Kunce Kamil
2. Dąbrowski Marcin
3. Kieningsman Jakub

Kategoria: Klasy VII Szkoły Podstawowe i Gimnacja Dziewcząt
1. Bojanowska Anna
2. Antoń Magdalena
3. Fuczek Alexandra

Kategoria: Klasy VII Szkoły Podstawowe i Gimnazja Chłopców
1. Wysocki Urban
2. Kozłowski Kamil
3. Paprotny Kamil

Klasyfikacja końcowa: Szczycieński Bieg Niepodległości




Kategoria: Generalna Kobiet
1. Pokrzywińska-Osior Beata
2. Lisek Ewa
3. Bielenica Beata

Kategoria: Generalna Mężczyzn
1. Osior Bartek
2. Wronowski Rafał
3. Filipowicz Tomasz

Kategoria: Kobiety 16-19 lat
1. Pliszka Klaudia
2. Kłoskowska Sylwia
3. Mariańska Amelia

Kategoria: Mężczyźni 16-19 lat
1. Wronowski Albert
2. Misior Kamil
3. Przybylski Dawid

Kategoria: Kobiety 20-35 lat
1. Pokrzywińska-Osior Beata
2. Bielenica Beata
3. Jursza Marcelina

Kategoria: Mężczyźni 20-35 lat
1. Osior Bartek
2. Wronowski Rafał
3. Filipowicz Tomasz

Kategoria: Kobiety 36-50 lat
1. Lisek Ewa
2. Majewska Sylwia
3. Ciborowska Aneta

Kategoria: Mężczyźni 36-50 lat
1. Kowalewski Tomasz
2. Kamiński Andrzej
3. Kot Rafał

Kategoria: Kobiety 51-60 lat
1. Figat Alina
2. Trojnar Agnieszka
3. Mikołajewska Anna

Kategoria: Mężczyźni 51-60 lat
1. Mąka Sławomir
2. Wędrowski Dariusz
3. Figat Mirosław

Kategoria: Mężczyźni powyżej 60 lat
1. Klepacki Tomasz
2. Piłat Jerzy
3. Gacki Krzysztof