BIPePUAPFacebookRODODeklaracja dostępności
menu

Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Tenisie Stołowym - zawody drużynowe dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

2015-10-12 12:00:00 (ost. akt: 2016-06-08 19:37:38)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało w dniu 12.10.2015 r. „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Tenisie Stołowym - zawody drużynowe dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych”

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało w dniu 12.10.2015r. „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Tenisie Stołowym - zawody drużynowe dla uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych”
Zawody zostały przeprowadzone w Zespole Szkół w Wielbarku. W rozgrywkach wystartowało 31 zawodników i zawodniczek.


Klasyfikacja końcowa:

Kategoria: Szkoły Podstawowe
Chłopcy

1. Szkoła Podstawowa Jedwabno
2. Szkoła Podstawowa Spychowo
3. Szkoła Podstawowa Tylkowo
4. Szkoła Podstawowa Wielbark

Dziewczęta
1. Szkoła Podstawowa Wielbark


Kategoria: Gimnazja
Chłopcy

1. Gimnazjum Jedwabno
2. Gimnazjum nr 2 Szczytno
3. Gimnazjum Spychowo
4. Gimnazjum Wielbark

Dziewczęta

1. Gimnazjum Jedwabno
2. Gimnazjum Spychowo
3. Gimnazjum Wielbark


Wszystkie drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymały pamiątkowe dyplomy. Drużyny, które zajęły trzy pierwsze miejsca w rozgrywkach szkół gimnazjalnych oraz trzy najlepsze zespoły w rozgrywkach chłopców szkół podstawowych otrzymały statuetki z tabliczką. Drużyna, która w rozgrywkach dziewcząt szkół podstawowych wystartowała jako jedyna, także otrzymała statuetkę z tabliczką. Odbiór statuetek pokwitowali opiekunowie poszczególnych drużyn.