BIPePUAPFacebookRODODeklaracja dostępności
menu

Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych

2017-06-02 14:32:46 (ost. akt: 2017-06-02 14:36:00)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało dnia 29.05.2017 r. na boiskach do siatkówki plażowej przy ulicy Spacerowej w Szczytnie „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych”.

W zawodach wystartowała jedna drużyna w kategorii dziewcząt Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie i dwie drużyny w kategorii chłopców: Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie i Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie. W mistrzostwach udział wzięło 6 zawodników i 3 zawodniczki.Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt:
1.Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie


Wyniki meczów w kategorii chłopców:

SP nr 3 Szczytno - SP nr 6 Szczytno 0 : 2


Klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców:
1. Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczytnie
2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczytnie

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Do klasyfikacji dziewcząt przystąpiła tylko jedna drużyna która otrzymała medale. W klasyfikacji chłopców dwie drużyny otrzymały pamiątkowe medale. Zwycięska drużyna dziewcząt z SP nr 3 w Szczytnie zagrała w składzie: Kinga Deptuła, Julia Filochowska, Natalia Urbańska. Trenerem zespołu jest Paweł Cegielski. Najlepszą szkołę w kategorii chłopców – SP nr 6 w Szczytnie – reprezentowali: Maciej Lisewski, Gabriel Samsel, Maksymilian Borowy. Trenerem zespołu jest Anna Rybińska.