BIPePUAPFacebookRODODeklaracja dostępności
menu

Półfinał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

2018-04-26 11:18:08 (ost. akt: 2018-04-26 11:57:35)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało dnia 24.04.2018r. na boisku „Orlik” w Kamionku „Półfinał Mistrzostw Województwa W-M SZS w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych”.

Do zawodów przystąpiły cztery drużyny ze szkół ZS nr 1 w Szczytnie, ZS Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy, I Liceum Ogólnokształcące w Giżycku oraz I Liceum Ogólnokształcące w Ełku. W rozgrywkach wzięło udział 34 zawodników. Zawody przeprowadzono systemem ,,każdy z każdym”.


Wyniki meczów:

ZS nr 1 Szczytno – I LO Giżycko 4 : 1
ZSZ i O Nidzica – I LO Ełk 2 : 3
I LO Giżycko – I LO Ełk 0 : 6
ZS nr 1 Szczytno – ZSZ i O Nidzica 3 : 2
ZSZ i O Nidzica – I LO Giżycko 0 : 2
I LO Ełk – ZS nr 1 Szczytno 3 : 3

Klasyfikacja końcowa:
1. Zespół Szkół nr 1 w Szczytnie
2. I Liceum Ogólnokształcące w Ełku
3. ZS Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy
4. I Liceum Ogólnokształcące w Giżycku

Drużyna z pierwszego miejsca zagrała w składzie: Ciebień Przemysław, Cieżar Krystian, Jarema Adrian, Kulesik Jakub, Lossau Bartosz, Olszewski Dominik, Przybyłek Dawid, Suchecki Szymon, Taradejna Kacper, Wiśniewski Radosław. Trenerem zespołu jest Janusz Tymiński.

Drużyna z drugiego miejsca zagrała w składzie: Iwański Bartosz, Koniecko Kacper, Marchewka Maciej, Murawski Paweł, Nowik Sławomir, Pachucki Paweł, Ramotowski Mateusz, Sekuła Jakub, Sternik Paweł. Trenerem zespołu jest Andrzej Mierzejewski.

Drużyna z trzeciego miejsca zagrała w składzie: Dzięgielewski Filip, Kopczyński Adam, Lejk Krystian, Piotrowski Mateusz, Pyracki Dominik, Rogoziński Mateusz, Samsel Tomasz, Wiński Bartosz. Trenerem Zespołu jest Witold Zagożdżon.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsca puchary.